Jump to content

Mustafa

Administrators
 • Content Count

  154
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Mustafa last won the day on May 1

Mustafa had the most liked content!

Community Reputation

106 Excellent

5 Followers

About Mustafa

 • Rank
  Egzocuk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mustafa

  Bu karınca mı :D?

  Gübre içerisinde yaşayan bir böcek türüdür. Hayvan ahırlarının çevresinde samanlık alanlarda görmek mümkündür. Karınca türü değil. Kabuklu bir böcek. Latin adını malesef bilmiyorum 🙂
 2. Mustafa

  İstek ve Öneriler

  Elinden geldiğince aynı uçuştan döllenmiş iki kraliçeyle denemeye çalış. Mevcutta yumurtlamış iki ayrı kraliçeyi birleştirmek sağlıklı sonuçlar vermeyebilir. Messor dahil pek çok türde Multi denenebilir. Tetramoriumlarda ise bir kaç kez denememe rağmen başarısız oldum. Themnotoraxlar Lasiuslar da mlti için elverişli türlerdir. Daha sonra detaylı bir konu başlığı açacağım.
 3. Mustafa

  Turu nedir acaba

  Tek bir işçiyi yakından çekersen tahmin yürütmemiz daha kolay olacaktır. Keyifli hobiler.
 4. Mustafa

  Egzotik Forum Kuralları

  Foruma üye olduğunuzda aşağıdaki tüm kuralları peşinen kabul etmiş sayılırsınız; Siyasi ya da ideolojik içerikli paylaşım ve yorum yapmak yasaktır. Dil, din, ırk konularında ayrımcılık yapmak yasaktır. Telif hakkı olan ya da lisanlı herhangi bir ürünün izinsiz paylaşılması yasaktır. Hakaret, aşağılama, tehdit, küfür etme vb. ifadeler kullanmak kurallara aykırıdır. Müstehcen içerikler paylaşmak yasaktır. Birden fazla üyelik oluşturan kullanıcı tespit edilirse her iki hesabıyla da süresiz uzaklaştırılır. Art arda mesajlar atmak (flood) benzer soruları farklı başlıklar altında tekrarlamak yasaktır. Seçilen kullanıcı adları ve avatarlar, argo, küfür ya da siyasi dini bir propaganda içermemelidir. Herhangi bir kurum kuruluşa ait reklam verme, şahsa ait sosyal medya hesaplarını reklam amaçlı paylaşma yasaktır. Forum içerisinde kullanıcılar arasında yaşadığınız herhangi bir durumdan forumumuz sorumlu değildir. Forum içerisinde yasal veya yasadışı yaptığınız canlı satışından forumumuz sorumlu değildir. Daha sonradan maddeler eklenip çıkartılabilir Forumumuza üye olduğunuzda bunların hepsini kabul etmiş olursunuz. Tüm bu kurallara uyulmadığı taktirde uzaklaştırma, süresiz uzaklaştırma gibi yaptırımlar uygulanacaktır. Bazı konularda yönetim, oylama yöntemiyle karar verebilir. Bu listedeki kurallarla ilgili yöneticilere danışıp ekletme düzeltme ya da silinmesi talebinde bulunabilirsiniz. Yazım kurallarına olabildiğince özen göstermeye çalışalım.
 5. Mustafa

  Herkese Merhabalar

  Seni tanımak istiyorum yiğidim beni ara :D
×