Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_lcap96%Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_lcap1%Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_lcap1%Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_lcap3%Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Çiğdem Batur marangoz atölyesine girdi ve ağaçtan aksesuar yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Son dönemin başarılı ve güzel oyuncularından Çiğdem Batur’un merakı pek çok ünlü isimden biraz daha farklı ve zor. Dekorasyona meraklı olan Çiğdem Batur kendisine hobi olarak ağaçtan sehpa ve aksesuar yapmayı tercih etmiş. Batur bu hobisiyle ilgili olarak şöyle konuşuyor: “Ağaçtan sehpa ve birkaç aksesuvar yaptım. Zaten evde eskiyen eşyaları da elden geçirip yeniliyorum.”  Güzel oyuncu bu merakı için kesilmiş ağaçları değerlendiriyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]