Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_lcap96%Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_lcap1%Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_lcap1%Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_lcap3%Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Rusya Savunma Bakanlığı, Rus uçağının düşürülmesiyle ilgili bir açıklama yaptı . Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Rusya Savunma Bakanlığı Türkiye’nin Rus savaş uçağını düşürmesini dostane olmayan bir tutum olarak gördüğünü belirterek, benzer olaylarda verilecek karşılık konusunda bir paket üzerinde çalıştıklarını bildirdi.

NOTA VERİLDİ

Açıklamada, Türk askeri ataşesine resmi protesto notası verildiği belirtildi.

FEDERASYON KONSEYİNDEN FLAŞ TEKLİF!

Rusya parlamentosu üst kanadı Federasyon Konseyi Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Konstantin Kosaçev, düşürülen Rus savaş uçağı gerekçesiyle Türkiye ile tüm hükümetlerarası sözleşmelerin dondurulması gerektiğini belirtti.
Kosaçev, “Türkiye’ye tatile gitmeye hazırlanan Rusya vatandaşları, Türkiye’ye tatile gitmesinler. Türkiye ile tüm hükümetlerarası sözleşmelerin iyi döneme kadar iptal edilmesi gerektiğini düşünüyorum.” dedi.

Türkiye’nin olayla ilgili özür dilemeyeceğine işaret eden Rus senatör, “Ne yazık ki Türkiye’nin özür dileyeceğinden ümidim yok. NATO’nun da bu olayla ilgili değerlendirme yapma vicdanı yok. Küresel terörle mücadele ile ilgili potansiyel ortaklarımızın tepkilerini bekliyoruz.” şeklinde konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]