Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_lcap96%Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_lcap1%Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_lcap1%Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_lcap3%Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj Empty Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj Perş. 26 Kas. - 19:33:21

Yazar : EgzotikForum

-
-

Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj Gulben-ergen-sli-23
Üç erkek çocuk annesi Gülben Ergen’den müstakbel gelinlerine mesaj var. Geride bıraktığımız gün Arda Turan’ın davetlisi olarak Barcelona’ya giden ve burada çocuklarını Messi ile tanıştırma fırsatı bulan Gülben Ergen, sosyal medya hesabından müstakbel gelinlerine mesaj gönderdi. Oğullarının yatakta çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Gülben Ergen, pek çok erkek çocuk annesinin hislerine tercüman olan satırları şu şekilde kaleme almış:
Gülben Ergen’den gelinlerine mesaj Gulben-ergen-sli5
Foto: Sosyal medya

“Ah ah ah… Gerçekten benim üç gelinim mi olacak? Akıl sağlığımı aklım başımdayken sevenlerime emanet edeyim ben. Kitap yazığım, şarkı söylediğim, konserler verdiğin günlerin hatırına gelir ilgilenirsiniz benimle. Güler yüzlü, olgun ve kibar olmaya çalışacağıma söz vereyim vermesine de… İnsanız değil mi? Olur da bilmişlik falan taslarsam ki mevcut bir potansiyel hissetmesem kendimde demem size buradan… Hahaha Allahım #yarımakıllıben Kızlara aşık mı olacaklar? Odalara kapanıp ağlayacaklar mı? Ben kızların anneleriyle dost falan olup ah ah ah aklımda deli hayaller. Vah bana. Biri diyor ki ‘anne gözümün kapağının içinde Messi var’ öbürü ‘Neymar’ın gözleri Çinli gibi acaba Çinli miydi?’ öbürü diyor ki ‘bu akşam Galatasaray maçı varmış acaba o ne olmuş muş muş?’ her birine cevabım var mı var tabi 4 kere 4 kaç? 6 14 daha kaç eder gibi antipatik sorularım zulada.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]