Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_lcap96%Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_lcap1%Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_lcap1%Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_lcap3%Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bursa’nın Orhangazi İlçesi’nde, bir sokak kedisi ile sahipli köpek birbirlerinden ayrılmıyor. 1333516796540
Orhangazi’de esnaf Ömer Çavdar’ın Pamuk adını verdiği 6 aylık teriyer cinsi yavru köpek ile 3 yaşındaki sokak kedisi arasındaki dostluk görenleri şaşırtıyor. Her anları birlikte geçen kedi ile köpek birbirlerinden ayrılmıyor. Kedinin diğer köpeklere hiç yanaşmadığını söyleyen Çavdar, "Pamuk’un babası kaybolmuştu. Uzun süre haber alınamadı.
Yavrusu Pamuk biraz büyüyünce dışarıya saldım. İşyeri önünde Pamuk’un babası ile daha önce arkadaşlık kurduğu kediyi

gördüm. İkisini yaklaştırınca iyi anlaştıklarını fak ettim. Şimdi günün büyük bir kısmını burada oynayarak geçiriyorlar. Ne Pamuk başka kedi ile oynuyor neden kedi başka bir köpek ile yakınlaşıyor. Bu bizleri de hayrete düşürdü. Şimdi biz alıştık ama buradan geçenler kedi ile köpeğin dostluğunu şaşkınlıkla izliyor" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]