Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_lcap96%Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_lcap1%Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_lcap1%Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_lcap3%Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Wurucu Fire Drake Skin V3 Beta // Devrim Atlayın // Son Çağ // Tamamen Usko Stil

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

TimuRLenG

TimuRLenG
Egzotik Forum Kalıcı Üyesi

Merhaba,

Doğru söylemek gerekirse skini daha kontrol edemedim. Bu yüzden bazı sorunların olabileceğini tahmin ettiğim için skini beta olarak paylaşmak istedim. Bana kalsa tamamen kontroller bittikten sonra paylışıcaktım ama bazı (sayısız) arkadaşlarımın ısrarı üzerine (aceleyle) anca hazırlayabildim. Soru & Sorun & İstek & Görüş ve önerilerinizi bana [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 'dan yapabilirsiniz.

Aklımda Olan Özellikler,

* Tüm buttonların yerleri, yazıları, büyüklükleri, şekilleri uskoyla bir yapıldı.

* Tüm yazıların yazı fontları (Şekilleri), büyüklükleri ve yazıların kendisi uskoyla bir yapıldı.

* Skill sayfası tamamen 0'dan yazıldı.

* Skillerin konulduğu (Hotkey) tamamen 0 dan yazıldı.

* İnventory 0 dan yazıldı.

* İnventorye orjinal görünmesi için valkry ve bag yeri eklendi.(Buttonla açılır, Buttonla kapanır)

* Skillerin konulduğu (hotkey)in arkasındaki saydamlık kaldırıldı. Üstüne uskodaki gibi siyahlık getirildi.

* Hp&Mp bar 0 dan yazıldı.

* Hp&Mp bardaki tüm button yerleri uskoya yakınlaştıırıldı ve orjinal buttonlar kullanıldı.

* Hp&Mp bardali tüm yazı büyüklükleri ve yazı şekiilleri uskoyla bir yapıldı.Ve artık lwl ve isim yazan yeri programla açıp editlemenize gerek kalmayacak. Oyuna girdiğinizde o " Nick " yazan yere tıkladğınızda bir imleç gelecek ve daha sonra oraya nickinizi yanınada aynı şekilde lvl'ınızı yazabileceksiniz.

* Skill sayfasındaki tüm buglar giderildi ve güzel bir görünüm eklendi.

* Character & Quest & Clan & Knights & Alliance & Friend bölümündeki tüm buttonlar, yazılar, şekilleri vs... herşey uskoyla bir yapıldı.

* Chat bölümündeki yazılar uskoyla bir yapıldı. Ve bir şok edici son özellik daha geldi. Chatın yanındaki tuşa basınca uskodaki gibi chatın arka planındaki siyaglık koyulaşıyor.

* Yukarıdali gibi koyulaşma özelligi ve yazı fontları vs.. herşey information bölümünede eklenmiştir.

* Pm kutusu ve yanıp sönen (Bildiri) kutuları tamamen 0 dan bugsuz halde yazıldı. ( Scroll barın yana kayma gibi bir sorun yok )

* Pm kutusunda giden & gelen yazı büyüklükleri uskoyla bir yapıldı.

* Quest sayfası ( Npcden açılan sayfa ) tamamen baştan editlendi ve artık uskodaki gibi tutup istedğiniz yere oynatabileceksiniz. Yazı şekilleri vs.. herşey uskoyla bir.

* Chatte sadece (Beta olduğu için) pm blocklama var. Bunuda sol tarafta chatın üstünde bir buttona basıyorsunuz ve açılan alandan pmnizi kapatabiliyorsunuz.

* Bir çok kişi exp barın arkasındaki yeşil rengin çok açık renkde olduğundan şikayetçiydi bende bunu uskodaki gibi koyulaştırdım.

* Altta button yerinde bulunan town buttonu fazlalık yarattığı için kaldırıldı.

* Canavara & Npc & yada birine tıklayınca hp sini gösteren alan uskoyla bire bir yapıldı. ( Büyüklüğü ve yazı şekili ).

Vss..... Vss... saymaya kalksam daha bitmez. Kısaca bugsuz bir skin işte. Ama tabi herhangibi bişiy bulursanız söyleyin tam sürümünü paylaşırken düzelteyim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.].

Not: Bazı bebeler diğer skinimde yaptıkları gibi alıp editleyebileceklerini sanmasınlar. Çünkü dosyalar kilitli. Hiç bir şekilde açıp editleyemezsiniz. İsterseniz deneyin.

Resimler:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 790KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 857KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 856KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 882KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 901KB.

http://www.forum-elysionke.tk

TimuRLenG

TimuRLenG
Egzotik Forum Kalıcı Üyesi

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 816KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 854KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 284KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 262KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 276KB.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 810KB.

Bu rarın şifresi:
Alıntı:

wurucu.com
Winrarın içinde wrc-skin-3.exe olacak bu setupdur. Bunu çıkartıp kurduktan sonra kurduğunuz yerde Wrc-Skin-3 die bir klasör oluşacak. Bu klasörün içinde uı, uı_us vs.. olacak. Bunları clientinizin içine atın.

Client= Oyununuzun yüklü olduğu yer demektir. ( Her seferinde soruyorlarda )

Download : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Download2: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Her ne kadar alıntı yapmayın desemde yapacağınız için sizden sadece bir isteğim var. Ben bu skini yapmak için 2 ay uğraştım. Sabah akşam gözümü kırpmadım. Bu kadar emek karşılığında sizden sadece bir şey istiyorum. Başka forumda paylaşırken sadece alıntına " Wurucu.com'dan alıntı " yazısını eklemeniz. Unutmayın ben bu skini kendim için yapmadım. Sizin için yaptım. Eğer kendim için yapsaydım paylaşmaz kendim kullanırdım.

http://www.forum-elysionke.tk

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]