Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_lcap96%Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_lcap1%Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_lcap1%Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_lcap3%Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aziz Yıldırım, Ekim sonundaki Yüksek Divan Kurulu toplantısında, "Mayıs'ta sizlere teşekkür edeceğim ve bırakacağım" demişti.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Camianın başkan olarak görmek istediği Ali Koç ise, "Bir sonraki seçime başkanlık için elimizi taşın altına koymamız gerektiğine inanıyorum" diyerek adaylık sinyali vermişti.

Bir süredir yeni dönemin listesi üzerinde çalışan Koç, hali hazırda Aziz Yıldırım yönetiminde görev alan Salih Ozan Balaban'la yola devam edecek. Koç, Balaban'ı asbaşkan olarak düşünüyor. Yıldırım'la yaptığı müzakereler sonrasında Koç, İlhan Ekşioğlu ve İsfendiyar Zülfikari'yi de listesine katmaya karar vermiş durumda.

Koç'un ayrıca Burhan Karaçam, Simla Türker Bayazıt, Gökhan Akça, Fethi Pekin, Ömer Koray Uzun, Murat Zorlu gibi genelde 40 yaşın altında isimlerle yönetim kurulu kurmayı planlıyor. Koç'un 1907 derneğinde beraber çalıştığı Ali Yıldırım'a yönetim kurulunda görev vermeyecek.

Yeni dönemde "tam barış" imajı ile başkan seçilmek isteyen Koç'un bazı hamleleri ise Aziz Yıldırım'ı kızdırmış durumda. Koç'un şike sürecinde takıştığı Mehmet Ali Aydınlar'ın yanı sıra Hamdi Akın, hatta Saadettin Saran'la da fikir alışverişinde bulunduğu bildirildi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]