Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'de transferde yaprak kıpırdamazken Sarı­-Lacivertliler sürpriz bir teklifle karşı karşıya geldi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sarı­Lacivertliler'in 10 numarası Diego'ya ülkesi Brezilya'dan ve Çin'den teklifler var. Yönetim ise bu tekliflerin ardından kararını verdi. İşte şart...

SINIR 10 MİLYON

Fenerbahçe Yönetimi'nin Diego'nun transferde önünü açacağı öğrenilirken bu şartlar ortaya çıktı. Yönetim, 10 milyon Euro'dan aşağı bir teklif gelirse Diego'yu bırakmayacak. Ancak 10 milyon ve üzeri bir teklif gelirse Sambacı Kadıköy'den ayrılacak.

O PARA TRANSFERE!

Mali kriterler nedeniyle transferde sessiz kalan yönetimin Diego'dan gelecek parayla hamle yapması bekleniyor. Fenerbahçe Yönetimi şu ana kadar resmi bir teklif almadı. Bu teklifin transferin son günlerinde olması ise planları bozacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]