Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap96%Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap1%Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_lcap3%Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray'ı takip eden basın çalışanlarıyla yaptığı sohbette önemli açıklamalarda bulundu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Galatasaray muhabirleriyle yaptığı sohbet toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Kulübün içinde bulunduğu durumu değerlendiren Denizli,şu anki finansal durumun gerçekten çok ciddi olduğunu, ancak Sarı-Kırmızılılar ile sözleşme imzalamadan önce bu durumdan haberdar olsa da yine imza atacağını söyledi. Tecrübeli teknik adam ayrıca şu an takımdan hiçbir oyuncunun ayrılmasını istemediğini, ama ayrılmak isteyen bir futbolcu olursa da buna engel olmayacağını söyledi. Denizli, yıldız golcü Burak Yılmaz'ında takımda kalıp görevine devam edeceğini açıkladı. Arjantinli futbolcu Benitez ile ilgili açıklamada da bulunan Denizli, Galatasaray'ın UEFA'da bu durumu olmasaydı Benitez'i kadrosuna katacağını söyledi.

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin açıklamalarının tamamı şöyle;

"Transfer yapma imkanımız kısıtlandı"

Bugüne kadar takımla ilgili tüm planlamayı yaptık. Her türlü planlamayı yaptık hem bu yılı hem de gelecek yılı planlıyoruz. Donk transferinde kendisiyle bir görüşme yaptık ve sonra imzayı attık. İkisi de genç maksimum 6 oyuncu ile görüştük. Bu planlamada Linnes'in UEFA'da oynayamayacığını biliyorduk. Görüşmeler devam ederken UEFA'dan mektup geldi. Başkanla uzun görüşmeler yaptık. Benitez işi devam ediyordu. Bu koşullarda başkanımız bir transferin dahi zor olduğunu söyledi. Bu tablo zor koşullar ortaya çıkarttı. Dün başkanla 2 saat toplantı yaptık. "1 transfer daha yapabilir miyiz?"i konuştuk. Zor olduğunu kararlaştırdık. Transfer yapma imkanımız son derece kısıtlandı.

"Gelen de olmayacak giden de"

Haziran ayına sağlıklı girmek için ocak ayında yapılanmayı istedik. Başkanla konuşarak aynı hedef için hareket ediyoruz. Bu koşullar olmadı diye başkanımızla ayrı yere savrulmayız. Asla böyle bir durum olmayacaktır. Sorunlar olacaktır ama bunlar çözülmek için. Transferlerimizi yapamadık diye çalışmamızdan düşüncemizden vazgeçemeyeceğiz. Bir adım geri atmayız. Gelen de olmayacak giden de olmayacak. Gideceğini düşündüğüm oyuncular vardı onlar gidebilir. Onlardan talep gelirse giderler. Ben "git" demem.

"Burak burada kalacak"

Burak'la konuşmadım. Burak herhangi bir şeyden bahsetmedi. Burak burada işini yapacaktır. Hiç kimse olumsuz olmasın. Galatasaray kimseye muhtaç değildir. Bizim isteğimiz erken hareket edip yol almaktı. Biz yarışın içindeyiz ve sonuna kadar devam edeceğiz. Osmanlı maçında yara aldık ama acısını çıkaracağız.

"Kesin ceza alacağız diye bir şey yok"

Galatasaray'da umutsuzluk yoktur. Yarıştaysak sonuna kadar her şeyi yaparız. Ayın 23'ünde UEFA ve Galatasaray bir araya gelecek. Kesin ceza alacağız diye bir şey yok.. UEFA Galatasaray'ın marka değerini ve çabasını biliyor. Galatasaray'ın ceza alması uzak ihtimaller arasında. Galatasaray UEFA'nın temel taşlarından biridir.

"UEFA olayı olmasa Benitez formayı giyerdi"

Çalışmalarımızı yarı yolda bırakmayız. Biz buraya hazırlıklı geldik. Bu şartlar o dönemde de olsa yine gelirdim. UEFA olayı olmasa Benitez formayı giyerdi. Burak'ın el sallamasını kim nasl değerlendirdi bilmiyorum ben görmedim. Zaman zaman evde dahi dır dır olabilir. Bunlar aşılır.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]