Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'de fizik ve performans olarak ritim yakalayan Robin van Persie, takım içi liderliğini de üstlendi. Taktiksel konularda arkadaşlarına adeta bir öğretmen gibi yaklaşan Hollandalı yıldız, takım oyununa direkt etki ediyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe’de Robin Van Persie’nin performansı sevinç yaratmaya devam ediyor. Hem fiziksel olarak, hem de oyun anlamında belli bir çizgiye yaklaşan Hollandalı yıldız, özellikle maçlarda takımın saha içindeki akıl hocası gibi davranıyor.

Maç öncesinde ısınmadan itibaren takım arkadaşlarına detaylı bir şekilde nasıl oynamaları gerektiğini anlatan Van Persie, takımının performansına direkt etki ediyor.

Her defasında arkadaşlarına nasıl paslar atmaları gerektiğini, nasıl pozisyonlar almaları gerektiğini aktaran 32 yaşındaki forvet, kendi oyun yapısını da işin içine katıyor. Sezon başından bu yana oyun tarzıyla takımın sistemi örtüşmediği için gol bölgelerinde sıkıntı yaşayan tecrübeli oyuncu, artık nasıl bir yapıya sahip olduğunu tek tek kendi anlatıyor.

Nerelere koşacağını, nasıl paslar istediğini gösteren Van Persie, ayrıca hücum hattındaki arkadaşlarına da sık sık uyarılarda bulunuyor.

Son Lokomotiv Moskova maçında Volkan Şen ile Luis Nani’yi sürekli ikaz ederek kendisine yakın olmalarını isteyen Van Persie, atağa çıktıklarında 3’lü hareket etmeye özen gösterdi.

Hemen işe yaradı

Kasımpaşa maçının ikinci yarısı başlarken takım arkadaşlarına etrafına toplayıp, neler yapacaklarını anlatan Robin Van Persie, Lokomotiv Moskova mücadelesinde de bu tutumunu sürdürdü. Özellikle topu hızlıca taşıyan Volkan Şen, Gökhan, Caner ve Nani ile bire bir diyaloglara giren Hollandalı golcü, iki hücumda istediği organizasyonu kurdu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]