Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_lcap96%Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_lcap1%Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_lcap1%Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_lcap3%Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu Kenan-dogulu-hayat.jpg?v=3.0
Davet öncesi kameralar karşısına geçen Kenan Doğulu, “Bugün 25 yıldır çalıştığım arkadaşımı dinlemeye geldim, The Shot isimli grubu kurdu. Özel davetliler çağırıldı, güzel bir gece olacak” dedi.

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu Kenan-dogulu-sli-3

Geçtiğimiz günlerde annesi Serpil Doğulu’nun doğum gününü kutlayan ve yüksek sesten dolayı polis şikayeti ile karşı karşıya kalan Doğulu, “Bu bakış açısı ile alakalı bir durum, sadece müziği kısar mısınız diye uyardılar” dedi. Beren Saat’in dizi setinde olmasında dolayı geceye katılamadığını belirten Doğulu, “Beren 200 dakika dizi çektiği için gelemedi. Haftanın 6 günü çalışıyor, benim haddim değil ama dünya standardı bu değil” diyerek eşine destek oldu.

Kenan Doğulu eşi Beren Saat ile ilgili yorumda bulundu Kenan-dogulu-42

Geçen haftalarda sahne aldığı bir mekanda Zeki Müren taklidi yapan ve büyük beğeni toplayan popçu, “sahnede bazen yapıyorum, Barış Manço, Müslüm Gürses ve Zeki Müren taklitlerim iyi oluyor” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]