Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_lcap96%Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_lcap1%Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_lcap1%Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_lcap3%Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Zeynep Buse Kale, başrolünde oynadığı “Cin Kuyusu” isimli korku filminde şeytanla ilişkiye giren ve onu nikah masasına oturtan cazibeli bir kadını canlandırmıştı. Sevilen oyuncu Zeynep Buse Kale “ Sinema filminde şeytanı bile dize getirdim, oyuncu dünyasının şeytanlarına şaşırdım kaldım. Yetenek, güzellik önemli olmazken herkes kendi çetesindeki oyuncuları istenilen karaktere uysa da uymasa da işlere sokuyorlar.
Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. Zeynep-buse-kale-sli-3

SUNUCULUĞU ÇOK SEVDİM
Sinema ve TV dizilerinde bir başarısızlık varsa tercihler gözden geçirilmeli” diyerek, sert bir çıkış yaptı. Başarılı oyuncu “Anladım ki başarı basamaklarını çıkarken, vicdanınızı da 5 basamak geride bırakmak gerekiyor” dedi. Oyunculuk yanında bir internet televizyonunda müzik programı sunuculuğu yaptığını da sözlerine ekleyen Zeynep Buse Kale, “Sunuculuğu çok sevdim inandığım bir proje gelene kadar sunuculuğa devam edeceğim. Bence sunuculuk oyunculuğun başka bir yüzü, sunarken de oynuyorum” dedi.
Güzel oyuncu Zeynep Buse Kale, camiada dönen dolaplara kendi penceresinden eleştiri getirdi. Zeynep-buse-kale-ic

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]