Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap96%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_lcap3%Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe ile Galatasaray taraftarları arasında kavga! Galatasaray tesislerinde yangın çıktı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:15:58

» Fenerbahçe sezonun ilk transferini yaptı! Levent Mercan ile 4 yıllık sözleşme imzalanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:13:12

» Selen Görgüzel'e yorum yağdı! 'Giyinmeyi unutmuş'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:04:24

» Verdiği kilolarla dikkat çeken Demet Akalın Miami tatilinden poz verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:02:58

» 28 yaş küçük eşinden 5 ay önce boşanmıştı... Ünlü oyuncu Burak Sergen 4'üncü kez evleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:02:12

» Zıpkınla balon balığı avladı! O anlar sosyal medyada gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:58:53

» Tam bir buçuk milyon dolar! İstanbul'da suçüstü yakalandı, tüm para ele geçirildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:53:35

» Kendisinden yaşça büyük adama kaçtı... Sözleri herkesi çileden çıkardı! Çalıştığı dükkan sahibiyle...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:52:47

» Filenin Sultanları geriden gelerek Almanya'yı devirdi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:51:47

» Pendik'te 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış ceset bulunmuştu! Korkunç detaylar ortaya çıktı: Önce boğdu, sonra parçaladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:50:58

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe, Inter’de sezon sonuna kadar kiralık oynayan Jovetic için harekete geçti. Sarı-Lacivertli yönetim, 10 numara oynayan Karadağlı yıldız için Manchester City’nin kapısını çaldı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçe gelecek sezon için çalışmalarını şimdiden gizli gizli yürütüyor. Diego'nun performansından memnun olmayan Sarı-Lacivertli yönetimin listesine Inter'de oynayan Stevan Jovetic girdi.
Fenerbahçe, bonservisi Manchester City'de olan ve 10 numara pozisyonunda görev yapan Karadağlı oyuncu için İngiliz kulübünün kapısını çaldı. Manchester City ile 2018'e kadar sözleşmesi olan Jovetic'in sezon sonunda Inter'den ayrılacağı öğrenildi. İngiliz kulübünün gelecek sezon başına geçecek olan Pep Guardiola'nın kadrosunda düşünmediği Karadağlı yıldız için Sarı-Lacivertlilerin bir görüşme gerçekleştirdiği ifade edildi. Listesindeki isimlerle tek tek görüşen Fenerbahçe yönetiminin maliyet ve perfomans değerlendirmesi yaptıktan sonra kesin kararını vereceği ifade edildi.

PARTİZAN'DA YILDIZI PARLADI

Tottenham'ın da Jovetic ile ilgilendiği ancak bu transferde çok ısrarcı olmadığı belirlendi. 2006'da Sırbistan'ın Partizan kulübünde futbola başlayan 26 yaşındaki Jovetic performansıyla dikkatleri üzerine çekip Fiorentina'ya transfer oldu.

41 GOL ATTI

5 sezonda 111 maçta 41 gol atan Jovetic daha sonra Manchester City'ye transfer oldu. Yıldız futbolcu, sezon başında da Inter'e kiralandı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]