Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_lcap96%Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_lcap1%Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_lcap1%Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_lcap3%Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'da yönetim, 2018’e kadar kontratı bulunan Selçuk İnan’la 2020’ye kadar nikah tazeleyecek. Yıldız ismin jübilesi de Galatasaray'da.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Önümüzdeki sezonda yeni bir yapılanmaya gidecek olan Galatasaray, kaptanı Selçuk İnan’la ömürlük bir sözleşme imzalıyor. Futbolu sarı-kırmızılı kulüpte bırakmak istediğini her fırsatta dile getiren tecrübeli futbolcunun bu isteğine, yönetimden olumlu yanıt geldi. Gençleştirme operasyonu sonrasında takıma ağabeylik yapması istenen tecrübeli futbolcu, 2020 yılına kadar parçalı formayı giyecek.

“PARA ÖNEMLİ DEĞİL”

Çin’den gelen astronomik tekliflere rağmen Galatasaray’dan ayrılmak istemeyen Selçuk İnan, yeni sözleşme sonrasında futbolu da sarı-kırmızılı ekipte bırakacak. Gerek kişiliği, gerek ortaya koyduğu mücadele, gerekse geçmiş yıllardaki hizmetleri nedeniyle takımdaki herkesten ayrı bir yere konan Selçuk İnan, yönetimin bu jestine, “Benim için paranın önemi yok. Siz hangi şartları uygun görürseniz benim kabulümdür” karşılığını verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]