Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_lcap96%Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_lcap1%Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_lcap1%Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_lcap3%Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Elçin Sangu, şimdilerde zor günler geçiriyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Elçin Sangu, şu sıralar eski menajeri Başay Okay’ın kendisi hakkında açtığı davayla uğraşıyor. Açtığı davayla ilgili konuşan Okay, “Hukuki işlem başlattık ama savaş açmadık 6 senedir menajerlik yapıyorum. Hem ben, hem de o oyuncu arkadaşımız bu durumun yaptığımız işlerin önüne geçmesini istemeyecektir. Bütün her şeyi hukuka bıraktık” şeklinde konuştu. Elçin Sangu’nun eski menajeri Okay, güzel oyuncunun bol sıfırlı bir rakama imza attığı reklam anlaşmasından pay istediği şeklinde haber olmuştu. Eski menajer çıkan bu iddialarla ilgili olarak, “Hiçbir zaman ‘Bu kadar para istiyorum’ demedim” açıklamasını yaptı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]