Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_lcap96%Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_lcap1%Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_lcap1%Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_lcap3%Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Akaryakıt dağıtım şirketleri, gece yarısından geçerli olmak üzere motorinin litre fiyatına ortalama 7 kuruş zam yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Motorinin litre fiyatı Ankara'da 3,80 liradan 3,87 liraya, İstanbul'da 3,75 liradan 3,82 liraya, İzmir'de 3,77 liradan 3,84 liraya yükselecek.
Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar, rekabet ve serbesti nedeniyle şirketler ve kentlere göre küçük çaplı değişiklikler gösteriyor.
12 Mayıs'ta motorinin litre fiyatına ortalama 11 kuruş zam yapılmıştı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]