Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_lcap96%Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_lcap1%Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_lcap1%Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_lcap3%Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Fenerbahçe ile Galatasaray taraftarları arasında kavga! Galatasaray tesislerinde yangın çıktı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:15:58

» Fenerbahçe sezonun ilk transferini yaptı! Levent Mercan ile 4 yıllık sözleşme imzalanacak
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:13:12

» Selen Görgüzel'e yorum yağdı! 'Giyinmeyi unutmuş'
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:04:24

» Verdiği kilolarla dikkat çeken Demet Akalın Miami tatilinden poz verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:02:58

» 28 yaş küçük eşinden 5 ay önce boşanmıştı... Ünlü oyuncu Burak Sergen 4'üncü kez evleniyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 19:02:12

» Zıpkınla balon balığı avladı! O anlar sosyal medyada gündem oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:58:53

» Tam bir buçuk milyon dolar! İstanbul'da suçüstü yakalandı, tüm para ele geçirildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:53:35

» Kendisinden yaşça büyük adama kaçtı... Sözleri herkesi çileden çıkardı! Çalıştığı dükkan sahibiyle...
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:52:47

» Filenin Sultanları geriden gelerek Almanya'yı devirdi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:51:47

» Pendik'te 4 ayrı çöp konteynerinde parçalanmış ceset bulunmuştu! Korkunç detaylar ortaya çıktı: Önce boğdu, sonra parçaladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Perş. 30 Mayıs - 18:50:58

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum’ ile müzik dünyasına geri dönüyor.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kibariye, iki yıl aradan sonra hazırladığı yepyeni şarkısı ‘Seni Çok Seviyorum' ile müzik dünyasına geri dönüyor. Şarkısını hayranlarına yaz hediyesi olarak çıkardığını söyleyen sanatçı, yeni görüntüsüyle de çok konuşulacak.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]