Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_lcap96%Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_lcap1%Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_lcap1%Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_lcap3%Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şampiyon Beşiktaş'ın savunmanın solunu emanet etmek istediği Aleksandar Kolarov'dan siyah-beyazlılara mesaj geldi: 'Ben gelmeye hazırım.'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yolu Türkiye’den geçen Sırp futbolculardan bilgi alan M.City’nin yıldızı, Beşiktaş’a sıcak baktığını söyledi. Devler Ligi, yeni stat ve Gomez ile Quaresma gibi isimlerin Türkiye’de yakaladığı çıkışı dikkate alan Kolarov, “Kulüpler anlaşırsa ben gelmeye hazırım” dedi.

Devler Ligi’nde mücadele edecek bir kadro kurmayı hedefleyen ve bu kapsamda öncelikle savunmadaki sorunları gidermeyi planlayan Beşiktaş, Aleksandar Kolarov transferinde adım adım sona yaklaşıyor. Teknik direktör Şenol Güneş’in “Her türlü imkanı kullanıp bu oyuncuyu alalım” dediği 30 yaşındaki Sırp sol bek, Manchester City’nin yeni teknik direktörü Pep Guardiola’nın kendisi hakkında vereceği raporu beklerken, bir yandan da Beşiktaş hakkında bilgi topluyor.

İSTANBUL HAKKINDA BLGİ ALDI

İngiliz ekibiyle 2 sezon daha sözleşmesi bulunan Kolarov’un, Siyah-Beyazlı formayı giyen vatandaşı Dusko Tosic, F.Bahçe’nin eski yıldızı Kezman ve Konya’nın stoperi Vukovic gibi Sırp futbolculardan İstanbul ve Beşiktaş hakkında bilgi aldığı öğrenildi. Kolarov’un özellikle önümüzdeki sezon Devler Ligi’nde mücadele edilecek olması nedeniyle Kartal’a sıcak baktığı ifade edildi. Şampiyonlar Ligi’nin yanı sıra yeni stat ve Gomez ile Quaresma gibi yıldızların Siyah-Beyazlı forma ile yaşadığı çıkışı göz önünde bulunduran Sırp sol bekin “Kulüpler anlaşırsa ben gelmeye hazırım” dediği bildirildi.

ALTERNATİFİ MAS

Aleksandar Kolarov’u almak için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş, Sırp bekle anlaşamazsa rotasını Arjantin’e çevirecek ve oyuncu izleme ekibinin tespit ettiği Emmanuel Mas’ı almak için girişimlerine başlayacak. Kartal’ın San Lorenzo forması giyen 27 yaşındaki sol beke olan ilgisini doğrulayan Beşiktaş Sportif Direktörü Gökhan Keskin, “Mas gündemde olan bir isim. Onun dışında 4-5 oyuncu daha tespit ettik. İki stoper, bir kaleci, bir sol bek ve sağ bek almayı düşünüyoruz” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]