Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_lcap96%Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_lcap1%Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_lcap1%Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_lcap3%Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Piyasaya sürdükleri yeni şarkı hakkında çıkan çalıntı iddialarına Yıldız Tilbe, “Kimsenin emeğini çalmadık. İddia edilen dedikoduları duymazdan geliyoruz. Bizim şarkımız hiçbir şarkıya benzemiyor” dedi.
Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. Yildiz-tilbe-ic-1

TERCİHİM ERKEKLER
Muhabirlerin “İrem Derici sizin hayranınız olduğunu söyledi. Siz İrem Hanım’ın şarkılarını nasıl buluyorsunuz? Onunla düet yapar mısınız?” sorularına Yıldız Tilbe, “İrem’in imza attığı şarkılara bayılıyorum. Çok tatlı ve yetenekli bir kız. Ama onunla düet yapmam. Çünkü prensip olarak ben kadınlarla düet yapmıyorum. Tercihim erkekler” sözleriyle yanıt verdi.
Yıldız Tilbe, 'Öptüm' adlı şarkıda düet yaptığı aranjör Burak Yeter'le birlikte Etiler Sandalyee'deydi. Yildiz-tilbe-ic-3

Giydiği pantolonun kemerine diktiği anahtarlık hakkında gelen sorulara Tilbe, “Arabamın ve evimin anahtarlarını kaybediyorum sürekli. Bende anahtarlarımı uçkuruma dikmeye karar verdim” şeklinde cevapladı.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]