Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'nin Brezilyalı orta saha oyuncusu Josef De Souza, yönetimin kulüpten göndermek için uğraştığı vatandaşı Diego’nun oynamak istediği takımı açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ülke basınına konuşan 27 yaşındaki futbolcu, “Diego, Santos’un formasını giymek istediğini bana söyledi.

Ancak transferi ile ilgili konuşup işleri karmaşık hale getirmek istemem. Ayrıca Diego 12 yıldır Brezilya dışında futbol yaşantısını sürdürüyor. Ben onun bir gün Brezilya’ya döneceğini düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE TEKLİF BEKLİYOR

Geldiği günden bu yana bekleneni veremeyen Diego Ribas’ın geleceği belirsizliğini koruyor. Fenerbahçe'de yeni sezonda kadroda düşünülmeyen Brezilyalı futbolcunun ekonomik anlamda beklentilerinin olması ve iyi bir teklifin gelmemesi süreci zorluyor.

DİEGO BEĞENMİYOR

30 yaşındaki futbolcuya Avrupa’dan şu ana kadar herhangi bir teklifin olmaması sıkıntı yarattı. Brezilya’da birçok talibi olan Diego’nun istediği rakamların ülkesinden çıkmaması da ayrılık şartlarının oluşmasına engel oluyor. Aslında ülkesine dönmeye sıcak bakan tecrübeli futbolcu, hem gelen şartları hem de teklifleri beğenmediği için geri adım atıyor.

Öte yandan sarı-lacivertli kulüple 1 yıl daha sözleşmesi bulunan Diego Ribas’ın belli bir tazminat karşılığında ayrılma olasılığı yakın duruyor. Kulüp içerisinde de Diego Ribas için ortak bir yol aranıyor.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]