Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_lcap96%Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_lcap1%Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_lcap1%Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_lcap3%Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Empty Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Çarş. 22 Tem. - 23:35:14

Entegre

Entegre
Egzotik Forum Emekçisi

Parçalar:

Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-1
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-2
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-3
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-4
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-5
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-6
Fireworks 8.0 Görsel Egitim Seti Part-7

Açıklama: Macromedia’nın Fireworks 8.0 uygulaması, Web sayfalarındaki resimlerin oluşturulmasını, mevcut resimlerin düzenlenmesini, Web sayfalarınızı kullanışlı kılan düğmeler ve menüler yaratmanızı sağlayan güçlü görsel tasarım araçlarıyla kaliteli metin tabanlı HTML düzenleme özelliklerini bir araya getirmiştir.
Yazılım, acemi kullanıcıların resimler oluşturmak için gereken araçlara kolayca ulaşmasını sağlarken, mevcut resimlerde değişiklikler ve düzenlemeler yapma imkânı da sağlar. Bu esnek program, gelişmiş teknikleri erişilebilir ve kolay kullanılabilir hale getirir. Güçlü tasarım ve etkileşim özelliklerinin bir arada sunulması hem acemiler, hem de deneyimli kullanıcılar için sayısız fayda sağlar.

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]