Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_lcap96%Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_lcap1%Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_lcap1%Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_lcap3%Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... 640xauto
Işık'ın son sağlık durumu hayranları tarafından merak edilirken ortaya çıkan bir görüntü sevenlerinin kafasını karıştırdı.
Sokakta Kenan Işık'ı gördüğünü sananlar gözlerine inanamadı. Ama gerçek başka çıktı. Kenan Işık sanılan bu kişi kardeşi Prof. Dr. Mehmet Cengiz Işık çıktı.

Yolda görenler gözlerine inanamadı! Herkes onu Kenan Işık sandı ama gerçek çok başka çıktı! O kişi meğer... 640xauto
YALAN HABERLERE İSYAN ETMİŞTİ
Hastane sürecinin ardından tedavisine evde devam edilen Kenan Işık'ın sağlık durumuyla ilgili çıkan yalan haberlere eşi isyan etmişti.
Eşi, "Ben bir açıklama yapmadım. Eşimin sağlık durumunda kayda değer bir değişiklik yok" demişti.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]