Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_lcap96%Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_lcap1%Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_lcap1%Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_lcap3%Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' 18408563-728xauto
Ünlü şarkıcı Nilüfer kızı Ayşe'nin dövme ısrarına kayıtsız kalamadı. Ve parmağına dövme yaptırdı.

PARMAĞINA DÖVME YAPTIRDI

[size][size]

Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' 728xauto
"Dünya Dönüyor", "Taa Uzak Yollardan", "Haram Geceler", "Esmer Günler", "Mor Menekşe", "Mavilim", "Yeniden Sev" ve "Kavak Yelleri" gibi unutulmaz şarkılarıyla hafızalara kazınan Nilifer son paylaşımıyla gündem oldu.
Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' 728xauto
Kızının kendisinden dövme yaptırmasını istediğini belirten şarkıcı dövme yaptırdığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. 
Şarkıcı paylaşımına, "Uzun yıllardır kızım beni dövme yaptırma konusunda ikna etmeye çalışıyor, ben de hayır diyorum hep. Bu hafta sonu yaptığımız iki günlük bodrum kaçamağında tutturdu, yine aynısından ikimiz de yaptıralım diye.
İnsan evladı için çiğ tavuk yer ilkesinden yola çıkarak boyun eğdim. Ve çok tatlı minicik bir yıldızımız var orta parmağımızda" notunu düştü.
Paylaşımı kısa sürede gündem oldu. Parmağına yıldız dövmesi yaptıran şarkıcı parmağını göstererek poz verdi.
Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' 1080xauto

Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir' 1080xauto

[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]