Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_lcap96%Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_lcap1%Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_lcap1%Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_lcap3%Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek gerçekleştirilen imza töreninde sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı.Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, sponsorluk anlaşmasının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

TORREIRA VE MUSLERA...

Galatasaray'da Başkan Dursun Özbek Torreira ve Muslera ile anlaştıklarını açıkladı! 640xauto
Dursun Özbek, Lucas Torreira ve Fernando Muslera'nın sözleşmelerini uzatacaklarını söyledi.
Dursun Özbek yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı;

"1+1 YILLIK ANLAŞMA"

"Oyuncularımızın yeni sözleşmeleri konusunda çalışmalarımız sonuçlandı. Muslera'yla ben bizzat görüştüm. Bu konuyla ilgili Erden kardeşim de gerekli açıklamaları yaptı. Bir problem yok. 1+1 yıllık bir sözleşme olacak."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]