Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_lcap96%Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_lcap1%Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_lcap1%Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_lcap3%Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Her yaz olduğu gibi bu yaz da sezon açılır açılmaz Bodrum'daki fiyatlar gündeme geldi. Lahmacun fiyatları konuşulurken Işın Karaca otopark ücretini paylaşarak gündem oldu.

Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti 18681431-728xauto
Bodrum’da bayramla birlikte sezon açıldı, tatilci akınına uğrayan tatil beldesinde fiyatlar yine gündem oldu.
Ekonomi yazarı Şeref Oğuz "Bodrum’da lahmacun-ayran bu yaz 900 TL. Geçen yaz 450 TL’ydi" paylaşımıyla dikkat çekti.[size=18]Bu fiyatlar yeniden tartışılmaya başlamışken Işın Karaca da kendini tutamadı. "Bodrum marina otoparkından arabayı 90 dakika bıraktık" diyen şarkıcı 320 TL ödediklerini söyledi.

Bodrum'daki fiyatlar yine gündemde! Işın Karaca otopark ücretine isyan etti 640xauto
Bir takipçi ise Işın Karaca'ya "Kapıda fiyat yazıyor" deyince Karaca ise "Verdiğim parayı ben biliyorum herhalde!!!" diyerek çıkıştı.
[/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]