Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor...
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_lcap96%Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_lcap1%Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_lcap1%Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_lcap3%Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor...

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sezon başında Antalyaspor'a imza atan Sergen Yalçın konusunda yeni gelişmeler yaşandı. Beşiktaş'ın ilgilendiği konuşulan tecrübeli çalıştırıcın Antalyaspor'un sözleşme uzatma teklifini reddettiği öğrenildi.

Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... 18719800-728xauto

"SERGEN YALÇIN BEŞİKTAŞ'IN KIYMETLİSİDİR"

Antalyaspor'a Sergen Yalçın'dan şok karar! Adım adım Beşiktaş'a geri dönüyor... 640xauto
Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, "Sergen Yalçın hem sporcu hem de teknik direktör olarak Beşiktaş'ın kıymetlisidir. Fakat şu an Antalyaspor'un hocası olduğu için böyle bir görüşme yapmanın doğru olduğuna inanmıyorum" diye konuşmuştu.

"DÜŞME HATTI İLE BAĞLANTIMIZI KESTİK"

[size][size]
Hatayspor maçının ardından ligdeki görevlerini tamamladıklarını söyleyen Sergen Yalçın, "Kazandığımız için çok mutluyum. Düşme hattı ile bağlantımızı kestik. Artık sıralama için oynayacağız. İlk 10’da bitirmek başarı olacaktır" demişti.

[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]