Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_lcap96%Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_lcap1%Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_lcap1%Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_lcap3%Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Soacs v29 Lisanssız ! Sadece 93 KB Exe Halinde ! Bir Teşekkür Yeter.

3 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

denemetest31

Egzotik Forum Üyesi

Merhaba arkadaşlar,

Bir çoğumuzun vps sunucusu var ve kaliteli bir anti-hile sistemimiz yok. Ben bu paylaşımımda soacs v29'un lisans istemeyen sürümünü çıkardım. Umarım memnun kalırsınız.

Soacs v29 setup dosyası halindedir ve sadece 93 kb'dır. Dosyanın bu kadar düşük boyutta olmasının sebebi özel paket setup sistemidir.

Kurulumu: Soacs v29.rar daki Soacs v29.exe sini çalıştırın, Dosyalar Cikartiliyor diye bir uyari alacaksiniz. Dosyalar 1-2 dk sonra masaüstüne Soacs v29 klasör halinde çıkartılacaktır. Dosyaların içinde Map ve Full Filesler Bulunmaktadır.

Bir Teşekkür Yeter.

Link: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Yazar : EgzotikForum

-
-

konu sabittir.. teşekkürler

https://www.egzotikforum.com

bysefa

'' O Yeni Aktif Üye ''

Linkleri Yenıleme pls

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]