Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim"
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_lcap96%Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_lcap1%Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_lcap1%Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_lcap3%Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim"

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sosyal medya paylaşımları ve sahne tarzlarıyla adından söz ettiren Demet Akalın 11 kilo verdiğini açıkladı. Akalın'ın son haline yorum yağarken takipçileri Akalın'a 'Nasıl zayıfladığını' sordu.

Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" 18772328-728xauto
Şarkıcı son olarak 11 kilo verdiğini açıkladı. Akalın'ın son pozları sosyal medyayı salladı. Akalın'ın zayıf haline takipçileri yorum yağdırdı.
Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" 640xauto

"BİZE TÜYO VER"

[size][size]
Şarkıcıya hayranları "Nasıl da kilolar gitmiş, nasıl verildi gizlice", "Bayağı zayıflamış", "Demet nasıl böyle zayıfladın", "Bize tüyo ver" gibi yorumlar yaptı.

Demet Akalın'ın son görüntüsü görenleri şaşırttı! "11 kilo verdim" 640xauto
[/size][/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]