ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin !
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_lcap96%ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_lcap1%ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_lcap1%ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_lcap3%ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin !

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Komedyen Şahan Gökbakar, instagram hesabı üzerinden zihinsel dingillik isteyen bir paylaşımda bulundu.

sozcu.com.tr
ŞAHAN GÖKBAKAR Sakın evde denemeyin ! Sahan-gokbakar-sli
Recep İvedik 4 filminden 25 milyon liralık alacağı yüzünden yapımcısıyla mahkemelik olan ve magazin dünyasının gündeminden düşmeyen Şahan Gökbakar, süreci sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Davanın bazı bankaları da kapsadığı söyleyen Gökbakar, medyayı bu konuya duyarsız kalmakla suçluyor. Şahan Gökbakar her ne kadar bu konuyla ilgili basının kendisine mesafeli ve ilgisiz durduğunu söylese de neşeli ve komik paylaşımlar da yaparak hayatın bir şekilde devam ettiğini ve bu konulara çok da fazla takılmamak gerektiğini gösteriyor. İşte Şahan’ın sakın evde denemeyin notunu düştüğü video: Sakin evde denemeyin:))) 23 yildir uzerinde calistigim 18cm den bardaktaki suyu cekme numaramda sonunda basariya ulastim ve sizlerle paylasiyorum. Tek yapmaniz gereken sey konsantrasyon ve zihinsel dingillik:)))hahahahhahahaha

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]