Merdiven Çıkmak
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Merdiven Çıkmak I_vote_lcap96% Merdiven Çıkmak I_vote_rcap 96% [ 915 ]
 Merdiven Çıkmak I_vote_lcap1% Merdiven Çıkmak I_vote_rcap 1% [ 7 ]
 Merdiven Çıkmak I_vote_lcap1% Merdiven Çıkmak I_vote_rcap 1% [ 6 ]
 Merdiven Çıkmak I_vote_lcap3% Merdiven Çıkmak I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Önce yol kenarında ekmek satarak başladı sonra kendi işinin patronu oldu! 71 yaşındaki kadın 22 yıldır hizmet veriyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02

» Melis Sezen dansıyla sosyal medyada gündem oldu! "Eteği düşecek diye..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:01

» Bunun adı vicdansızlık! 2 günlük bebeği dağ yoluna terk ettiler, üstüne bir de jandarmayı arayıp...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:00

» Metroda bir anda ayağa kalkıp dans etmeye başladı! Diğer yolcular şaşkınlık dolu bakışlarla performansını izledi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:59

» Böyle canilik görülmedi! 6 yaşındaki engelli oğlunu nehre attı... Gözünün önünde timsahların canlı canlı oğlunu yemesini izledi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:59

» Sivas'ın Zara ilçesinde fırın işleten Erdoğan Çiçek, daha önce ürettiği 3 metre 80 santimetrelik ekmeğe sosyal medyadaki "neden 4 metre değil" yorumlarının ardından 4 metrelik bir ekmek daha yaptı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:58

» Bir değil iki değil tam dört restoranda! Yiyip içip hesap ödemeden kaçmışlardı... Yakayı ele verince suçlarını itiraf ettiler
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:55

» Hıdırellez dilek kağıdı kayalara takılınca onu almak için hamle yaptı! Bir anda dengesini kaybedince kayalara düştü..."Kısmeti zorlamayın"
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:54

» Her şey saniyeler içinde oldu! Asansörün içinde bir anda köpek saldırdı... Komşusunun yardımı güvenlik kamerasına böyle yansıdı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:53

» Irına Shayk 84 bin Swarovski kristalli elbisesinin askısını indirip poz verdi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 18:51

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Merdiven Çıkmak

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1 Merdiven Çıkmak Empty Merdiven Çıkmak Ptsi 26 Ocak - 19:05

Yazar : EgzotikForum

-
-

Ben yaklaşık 3-4 aydır merdiven kullanmaya başladım ilk başlarda cok zorlandım ama suan 7 Katı(100 merdiven) 3 er 3 er cıkıoyrum banamısın demiyor.
Çok yararını gördüm dinç tutyor cinsel performansı dahi etkiledi. Benim sorum günde 1000 merdiven çıkmaya başladım sorum acaba herhangi bi rahatsızlık cıkartırmı bana gördüğüm ve yaşadğım kadarıyla bi sorun yok yararından başka hiç bi zararını görmedim, ama belki bilmediğim bişe çıkar diye soruyorum.

Etkilediği yerler bacak komple,bel ve karın bölgesi beton gibi suan tavsiye ederim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]