Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_lcap96%Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_lcap1%Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_lcap1%Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_lcap3%Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler Empty Modaya Giriş ve Acı Veren Gerçekler Salı 3 Şub. - 22:25:26

Yazar : EgzotikForum

-
-

Öncelikle şunu söylemeliyim ki burada okuyacaklarınız pekte öyle cicili bicili pembeli şekerli şeyler olmayacak.-tamam biraz onlardan da olacak dürüst olalım-

Bu sektörü seçmekte kararlı istikrarlı ve hayallerinizi kanat yapmış göklere doğru süzülüyorsanız , durun! Bir dinleyin anacım. Bu hayaller aleminden kafa üstü çakılmakta var. Bu işin gecesi gündüzü yok demek bir yana zaman kavramı yok. Zorluğu ise pek çok. Bilin, bilinçlenin .

Şimdi demeyin ki çakal meslektaşlarını soğutup kaçırmak istiyor. İstiyor ki bir ben olayım bir benim tasarımlarım giyilsin. Tam tersine a benim canlarım. Ben istiyorum ki sektörde yer alanlara kardeş yola çıkanlara yoldaş olayım. -birazda içimi dökeyim- Bizim emeğimizi emikleyen patronlara egosu tavan müşterilere 'sen okumuşun emme biz de bu işin alaylısıyız  ' tribindeki model makinecilere 'hmm bunu böyle çizmişin ama şunu şöyle mi yapsaydın daha güzel olur hani sen daha iyi bilirsin amma... ' diye sabır zorlayan modelistlere inat işimi seviyorum. Zaten herşeyine katlanmam bu sebepten. Seviyorum ulan. Tüm bu sektörel dostlarımıda seviyorum o da ayrı. Bir süre sonra alışıyorsunuz. Kabulleniyorsunuz. Onlar her zaman haklı direnişlerin de iddalılar ama olsun. Onlarsız da hem iş çıkmaz hem de hayat monotonlaşır. Pek bi'zevksizleşir.

Patronlarımsa tatlılar insan olarak. Patron olaraksaaa.... Yorumsuz. Şimdi sonuçta maaşımı onlar ödüyor-küfür gibi rakam başka tasarımcılarla kıyaslarsak olsun.- Sigorta mı yatırıyorlar ama!-bi'kısmını' En azından hoşgörülüler şimdi -40derece ateş,faranjit ses kısıklığı doktor raporuna rağmen kışın ne diye hasta olursun tribi atmaları büyük saygı- Sanırım iş anlamında mazoşist zevklerim var.

Bir de şunu söyleyeyim. Böyle bir şeyi ilk kez deniyorum. Yani içimi dökmeyi. O yüzden sürçü lisan edersem affola. Yoksa ben ne anlarım yazı yazmaktan bilmem neden. Maksat muhabbet. Bana katılırsanız oh ne ala.

Size bir sonraki yazımda bir tekstil firmasının bel kemiği olan elemanlardan söz edeceğim. Biraz da kendi üslubumla...

Şimdilik bu kadar. Kendinize iyi bakın. Akşam erken yatın. Yarın mesai olabilir. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]