Haftasonu Hızla Geçerken
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_lcap96%Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_lcap1%Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_lcap1%Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_lcap3%Haftasonu Hızla Geçerken I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Haftasonu Hızla Geçerken

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Haftasonu Hızla Geçerken Empty Haftasonu Hızla Geçerken Salı 3 Şub. - 22:26:36

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bu haftasonları resmen çalışan insanın kabusu.Bir kere strese giriyorum arkadaş. Çünkü bu kısa süreyi en iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Hem gezmek istiyorum, hem alışveriş yapmak istiyorum, hem ailemle kahvaltı yapmak, hem de hiç bir şey yapmadan yaylım saçak yatmak falan istiyorum. Ve elbette ki bunların hepsini aynı anda yapmak imkansız.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Veee sonuca gelirsek cumartesi bitti bile. Ne yaptın derseniz. Günümün saat 15:00'a kadar olan kısmını çalışarak, 15:00-17:00 arası olan kısmını doğum günü hediyesi aramakla ve şuanki kısmını da dert yanmakla geçiriyorum. Bazen böyle planlı programlı organizayonlar yapan eğlenenen üstüne dinlenen arkadaşlarıma o kadar imreniyorum ki anlatamam.Sabahlara kadar cıstak cıstak eğlenceler, ardında 'a sabah olmuş bilmem nerede kahvaltı yapalım' demeler bilmemneler. Ne kullanıyorsanız bana da verin lan!!! Hayır birde bu değirmenin suyu nereden geliyor?! Gerçi sonra bu çok gezengiller 'kredi kartımın eksteri na bööleee...' diye ağlıyolar borç alıyolar anadan babadan bilmem ne. Ama yinede yediği içtiği eğlendiği onun oluyor sonuçta!

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu arada dün Shakira ablamızın bir müzik kanalında -kanalı hatırlamıyorum- yeni klibini izledim. Şarkının adını hatırlamıyorum. Bir tek Shakira'nın ordan oraaya uçuşturduğu siyah böööyle pelerin gibi bi'şey var üzerinde onu hatırlıyorum. Yine koooskocaman bir evdeler.Şarkı çok matah birşey değildi ama aklıma takıdı ne yapayım... Bilen duyan varsa bana söylesin n'oluuuurr....

Beyoncemizin de seksepalitesini konuşturduğu 'beyim ve fantezilerimiz' temalı yeni şarkısı -ya da ben yeni duydum- Partition adlı çalışmasını izleme fırsatı buldum. Bir yanım 'bi edebinle dur kız çoluğa çocuğa karıştın ne bu kıç baş dağatmalar ' derken öbür yanım 'harbi bu kadın ne yapsa yakışıyor arkadaş başkası yapsa demediğimizi bırakmayız' diyor. Şimdi gerçekten de Beyonce ne yapsa yakışıyor. Gerek beyiylen olsun sesiylen olsun aşnafişnasıylan olsun -Vasfiye style- gönlümüzde ki yeri ayrıdır. Ama yani bazen Rihanna açtı ben de daha çok malzeme var gibi göründü bu son işler gözüme. Oysa ki ben Beyonce'un en çok o çocuksu ve masum yanını beğenmişimdir.

Neyse sonuçta seviyoruz beğeniyoruz. Ona her şey yakışıyor. Bu da size gelsin. Neşemizi bulalım. Wink
Haftasonu yine de güzeldir hoştur. Hepinize iyi eğlenmeler, dinlenmeler beybiler!!!

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]