DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten…
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_lcap96%DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_rcap 96% [ 915 ]
DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_lcap1%DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_rcap 1% [ 7 ]
DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_lcap1%DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_rcap 1% [ 6 ]
DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_lcap3%DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten…

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Geride bıraktığımız haftalarda kızı Hira’da tümör bulunduğu haberleriyle gündeme gelen Demet Akalın, neyse ki bu sıkıntılı süreci sağlıklı bir şekilde atlatacak gibi görünüyor. Aile ilişkilerine önem veren ve sevdiklerinin önemli günlerini de unutmayan Demet Akalın, son olarak dayısının doğum gününü sosyal medya hesabından şu satırlarla kutlamış:
DEMET AKALIN : Bana ilk Ferdi Tayfur’u dinleten… Demet-akalin-sli
Benim en ufak ama en kıymetli dayımın bugün doğum günü. Kendisi bir internet canavarıdır. Kendisini takip etmek en güzel hediye olacaktır. Şu an yanında bulunamasam da onu ne kadar çok sevdiğimi o çok iyi bilir. İlk sinemaya - - Küfürlü Kelime Sansür Edildi - Egzotik Forum BOT - - üren, ilk Ferdi Tayfur dinleten, ilk çarşı gezmelerim sayesinde olmuştur. İyi ki doğdun canım dayım.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]