İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_lcap96% İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_rcap 96% [ 915 ]
 İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_lcap1% İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_rcap 1% [ 7 ]
 İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_lcap1% İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_rcap 1% [ 6 ]
 İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_lcap3% İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» Beşiktaşlıların beklediği isimden kötü haber! Feyyaz Uçar, Di Maria'nın listelerinde olmadığını açıkladı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:16:04

» Ziraat Türkiye Kupası'nda finalin adı belli oldu! Fatih Karagümrük'ü 4-0 mağlup eden Trabzonspor, Beşiktaş'ın rakibi oldu...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:15:26

» Adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı... Kalben'den açıklama geldi!
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:13:46

» Merve Taşkın'a gelen mesaj şaşırttı! "Eşimi test etmek istiyorum" deyip...
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:12:32

» İstanbul'da uyuşturucu operasyonu... Ünlü şarkıcı Kalben gözaltına alınmıştı! İfadesi ortaya çıktı: "İçiciyim ben, satmıyorum”
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:11:40

» 3 ödül birden aldı ama yetmedi! Yalı Çapkını'nın güzeli Afra Saraçoğlu’na okul hayatı sorulunca... O değil annesi gerildi
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:10:20

» 1 milyon Euro'ya Yunanistan'dan ev almıştı! Demet Özdemir fiyatlara isyan etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:09:28

» "Arapgir peynirli ekmek" coğrafi işaret tescil belgesi aldı
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:03:40

» Önce yol kenarında ekmek satarak başladı sonra kendi işinin patronu oldu! 71 yaşındaki kadın 22 yıldır hizmet veriyor
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:02:33

» Melis Sezen dansıyla sosyal medyada gündem oldu! "Eteği düşecek diye..."
tarafından Yazar : EgzotikForum Bugün 19:01:53

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

İsveçli Photoshop Ustasından 10 Göz Yanılsaması

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Daha önce yüzlerce göz yanılsaması fotoğrafları görmüşsünüzdür. Fakat Erik Johansson'ın ustaca hazırladığı sanatı hala yerini korumakta. Sanatçı, birkaç fotoğrafın birleşiminden dolayı olsa gerek, dünyadaki en gerçekçi aynı zamanda en sarsıcı göz oyununu bize göstermekte. Johansson bir fotoğrafçı ve aynı zamanda da fotoğraflarla oynamasını iyi biliyor. Ortaya çıkardığı eserlerle ilgili güzel olan şey ise, bu eserlerinin resmi olarak sanat eseri olarak kabul edilmiş olması. Mesela arabalarla ilgili olan fotoğraflar resmi olarak Avustralya'daki ''Transportation Accident Commission'' tarafından, uyuşturucu etkisinde araba kullanırken ortaya çıkan yönelim bozukluğunu göstermek için kullanılmış. Johansson kendi sitesinde: ''Ortaya çıkardığım bir fotoğraf, başka bir sürü fotoğrafı içerse bile, ben onların aslında tek bir kare olarak çekilmesini çok isterdim.'' diye belirtmiş.

1. 

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. 

3. 

4. 

5. 

6.