Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_lcap96%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_lcap1%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_lcap1%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_lcap3%Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalma

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak şampiyonluğa inandıklarını söyledi. Slaven Bilic'in sezon sonunda ayrılacağına yönelik iddiaları değerlendiren Çebi, "Gideceğini düşünmuyorum. Ancak giderse de teknik direktörsüz kalmayız" dedi.
Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi ve Basın Sözcüsü Metin Albayrak basın mensuplarıyla öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemekte soruları yanıtlayan ikili şampiyonluk için iddialı mesajlar gönderdi. Çebi, kalan 9 maçı kazanıp sezon sonunda 81 puanla şampiyon olacaklarına inandıklarını söyledi.
“A’DAN Z’YE HERKES GÖZDEN GEÇİRİLECEK”
Ahmet Nur Çebi sezon sonunda bir çok konuyu masaya yatıracaklarını da vurguladı. "Ben dahil herkes ile ilgili durum özeleştiri yapacağız" diyen Çebi, "Kimse koltuğa yapışıp kalacak diye bir şey yok. Sağlık ekibinden, Bilic'e, futbol komitesinden, personele kadar herkesin durumu gözden geçirilecektir. Bu durum olumlu veya olumsuz bir tarafa çekilmesin. Kendi içimizde bir değerlendirme olarak algılanmalı" şeklinde konuştu.
BILIC’İN SÖZLEŞMESİNDEKİ MADDE
Slaven Bilic ile bir yıl daha opsiyonlu sözleşmeleri olduğunu hatırlatan Çebi, "Hocamızın kontratında 500 bin Euro'luk bir madde var. Hocamız sezon sonunda opsiyon maddesi gereği 500 bin euro karşıliğında serbest kalabilir. Aynı durum bizim için de geçerli. Biz de 500 bin euro ödersek opsiyonu kullanmadan sözleşmeyi feshedebiliriz. Ancak böyle bir düşüncemiz yok. Hocamızın da gideceğini düşünmuyorum. Böyle bir durum olursa da teknik direktörsüz kalmayız" diye konuştu.
“EN ANLAMLISI OLUR”
Basın Sözcüsü Metin Albayrak ise bu sezon kazanılacak şampiyonluğun 100. Yıl şampiyonluğundan daha değerli olduğunun altını çizdi. Albayrak, "Bunu başarırsak belki de tarihimizdeki en anlamlı ve önemli şampiyonlugu kazanmış olacağız. Çünkü bu sezon ne stadımız var ne de bizi Osmanlıspor, Konya ve Başakşehir haricinde stadına isteyen var. Maddi durumlar, takımın yaşadığı sakatlıklar ve yaptıkları mücadele ortada. Bu nedenle bu sezon şampiyon olursak anlamı çok farklı ve çok büyük olacaktır" dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]