Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_lcap96%Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_lcap1%Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_lcap1%Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_lcap3%Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fast Cleaner-Gereksiz .dll Dosyalarına Elveda

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Bildiğiniz gibi program ekle kaldırkan kaldırdıgımız birçok programın ardından,bilgisayarımızı yavaslatan ölü .dll dosyaları sistemimizde kalmaya dvm ediyor.Fast Cleaner'da bu .dll dosyalarından kurtulma amacı ile yazılmıs bir program.

Kullanımı

Baslattan (Fast Cleaner) ı çalıstırıyoruz.Açılan pencerede search diyoruz.(Bu arama pcniz üzerindeki atık dosya durumuna göre kısa yada uzun sürebilir.)
Daha sonra clean e basıyoruz ve ölü .dll dosyalarından kurtuluyoruz.Bu arada sakın önemli dosyalarımı siler die korkmayın,bu programı en büyük pc şirketleri hatta microsoft bile güvenle kullanabilirsiniz diyor.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Lütfen yorumlarınızı esirgemeyin.

DOWNLOAD

Not:Programın tam sürümü deil,30 günlük deneme sürümüdür,yardım için özelden ulasın bana

https://www.egzotikforum.com

BuraqDq

BuraqDq
Egzotik Forum Kalıcı Üyesi

sa0L knkamm Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]