Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_lcap96%Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_lcap1%Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_lcap1%Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_lcap3%Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Türk sinemasının sultanı olarak akıllarda yer edinen Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte anneler günü kapsamında düzenlenen etkinlikte Carrefour İçerenköy AVM’de hayranlarıyla buluştu. Hayranlarıyla söyleşi yapan anne kız, daha sonra 3 saat boyunca durmaksızın fotoğraf çektirerek, imza dağıttı. Bir ara alışveriş merkezinde Demet Akalın’ın ‘Türkan’ şarkısı yankılanınca ayağa kalkarak dans edip, tempo tutan Türkan Şoray, hayranlarıyla karşılıkla dans etmesi de ortaya işte bu renkli görüntüleri çıkardı.
Türkan Şoray, kızı Yağmur Ünal’la birlikte hayranlarıyla buluştu. Turkan-soray-sli
UMARIM BENİM DE GÜZEL BİR TORUNUM OLUR
Anneler günüyle alakalı konuşan Türkan Şoray, ”Allah’ın bana bahşettiği en güzel hediye kızım. Annelikten güzel bir duygu düşünemiyorum” dedi. Kızı Yağmur Ünal’ın orada bulunan bir çocuğu kucağına almasıyla duygu dolu anlar yaşayan Şoray, ”Umarım bir gün benimde böyle güzel bir torunum olur da severim onu. Anneanne olmak çok isterim doğrusu” dedi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]