Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_lcap96%Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_lcap1%Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_lcap1%Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_lcap3%Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Son zamanlarda, ünlü isimler sosyal medya hesaplarını firmaların ürünlerinin reklamını yapmak için kullanır oldu. Bu isimler arasında yer alan Esra ve Ceyda Ersoy kardeşler de kendilerine gönderilen ürünleri etkileyici fizikleriyle takipçilerinin beğenilerine sunuyor. Özellikle deniz sezonunun açılmasıyla birlikte mayo ve bikini paylaşımlarını arttıran ikilinin son paylaştığı bikini Esra Ersoy’u çocukluk yıllarına götürmüş.
Esra Ersoy paylaştığı bikiniyle çocukluk yıllarına geri döndü. Esra-ersoy-sli
Üzerinde hello kitty deseni olan bikinisiyle objektif karşısına geçen Esra Ersoy, şunları yazmış: “Ben büyüsem de içimdeki küçük kız çocuğu hiç değişmiyor ve hello kitty den asla vazgeçmiyorum. Benim gibi çocuk ruhlu genç kadınlara müjde lovebutik tasarımları tam bize göre kızlar. Bikinimin arkası bile hello kitty taşlarla süslenmiş. Farklı modeller de var. Yaz boyunca üzerimde bol bol göreceksiniz hepsini.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]