Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_lcap96%Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_lcap1%Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_lcap1%Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_lcap3%Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Şu sıralar yoğun bir şekilde Gani Müjde’nin ikinci Kahpe Bizans filmi için koşturan ve setten en keyifli kareleri takipçileriyle paylaşan Gonca Vuslateri, başına gelen talihsiz bir olayı da yine sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu.
Gonca Vuslateri başına gelen talihsiz olayı bu sözlerle paylaştı. Gonca-vuslateri-sli
Vuslateri, pek çok ünlünün başına gelen hesap hacklenmesi olayını yaşamış ve bu durumu hayranlarına şu sözlerle duyurmuş: “Twitter hesabim heklenmis ayol. Biz duyarlı ve hassas varlıklı toplumuzdur diye acuk entel biri denk gelir sandıydım. Baya evimi kendi evi gibi kullanan biri çıktı. Ben geri alma sürecinde iken yazılanları ciddiye almasanız da olur. Bu arada çekimdeyiz. İşler yolunda.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]