Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_lcap96%Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_lcap1%Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_lcap1%Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_lcap3%Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu Basliksiz-21
Kübra Yılmaz isimli Genç kadın, 2014 yılında tanıştığı Serdar D. isimli erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra yaşadığı şiddeti yetkili makamlara bir türlü anlatamayınca çareyi sosyal medyada buldu.
Kübra Yılmaz çareyi sosyal medyada buldu Kubra-blog-1
Yılmaz, darp edildiğini, ölüm tehditti aldığını defalarca kez jandarma karakoluna gidip şikayetçi olduğu halde bir işlem yapılmamasının kendi açtığı blog’u üzerinden can güvenliğini korumaya çalıştı. Yaşadıklarını gün gün paylaşan Kübra Yılmaz, Serdar D. adlı eski erkek arkadaşının kapıyı açmadığında ise çeşitli hakaretlere maruz kaldığını, kapıya idrarını yaptığını yazdı. Bu konudaki şikayet dilekçeleri ile jandarma karakolunda tutturduğu tutanakları da yayınlayan Yılmaz, blog’unda bir de güvenlik kameraları tarafından kaydedilen şiddetin görüntülerini yayınladı.
“JANDARMA SESSİZ, BİZ SES OLALIM”
Kübra Yılmaz, blog’un son bölümünde ise, “Eğer bugün evden dışarı markete giderken, sokakta öldürülürsem ya da yine darp edilirsem ve eve gelemeden, morga gidersem, beni öldüren katilimi bilin, çünkü defalarca gittiğim Jandarma karakolu beni ciddiye almadı ve bana yardım etmedi.” diye yazdı.
Sosyal medya takipçileri ise Kübra’nın sesine kayıtsız kalmadı
Ne rezil ne leş adamlar var bu ülkede be. Gücü yeten yetmeyene ellerin çürüsün inşaallah! #KübraYılmaz

Öldüresiye dayak yediği kamera kayıtlarıyla kanıtlanan Kübra Yılmaz, sesini jandarmaya duyuramadığı için blog açıyor, bu utanç bizim

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]