Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_lcap96%Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_lcap1%Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_lcap1%Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_lcap3%Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Özel okul teşviki için başvurular 2 Eylül'de (dün) sona erdi. Teşvik kapsamında tercih yapabilecek öğrencilerin puanları bugün açıklandı. Tercihler ise 4-10 Eylül'de alınacak. Ozel-okul-tesvik_12
Özel okul teşviki almaya hak kazanan öğrenciler ve özel okullar açıklandı. Okul öncesinde 20 bin, ilkokul ve ortaokul düzeyinde 50’şer bin, temel lise ve diğer lise düzeyindeki okullarda ise 110 bin olmak üzere 230 bin öğrenci eğitim öğretim desteğinden faydalanacak. Yeni eğitim öğretim yılında, önceki yıllardakiler de dahil olmak üzere 350 bin öğrenciye özel okul teşviki verilecek.
Özel okullarda, 2015-2016 eğitim öğretim yılında teşvikten yararlanacak her bir öğrenci için eğitim kurumlarına okul öncesinde 2 bin 680, ilkokulda 3 bin 220, ortaokul ve lisede 3 bin 750, temel liselere ise 3 bin 220 lira verilecek.
TERCİHLER YARIN BAŞLIYOR!
Tercih işlemi yapacak öğrenciler 3 Eylül’de (bugün) ilan edilecek. Öğrencilerin tercihleri ise 4-10 Eylül’de alınacak. Yerleştirme sonuçlarının 11 Eylül’de ilan edilmesinin ardından, 14-21 Eylül’de nakil ve kesin kayıt işlemleri yapılacak. Ek yerleştirme sonuçlarının ilanı 22 Eylül’de, ek yerleştirme kayıt işlemleri ise 22-30 Eylül’de gerçekleştirilecek.
15 OKUL TERCİH EDİLEBİLECEK
Eğitim ve öğretim desteği tercihi yapmaya hak kazanmış öğrencinin velisi/vasisi, başvuru ve yerleştirme takviminde belirtilen tarihlerde tercih işlemlerini yapıp, destek kapsamında kazanmış olduğu okula yine belirtilen tarihlerde kesin kayıt işlemini yaptıracak. Kesin kayıt işlemlerinde nakil onay işleminin tamamlanmasından veli/vasi sorumlu olacak. Kesin kayıt döneminde işlemi yapılmayan öğrenci, hakkını kaybedecek. Destek almaya hak kazanan öğrencilerin veli ve vasileri, e-Okul üzerinden en fazla 15 okul tercih edebilecek.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]