Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü!
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_lcap96%Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_lcap1%Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_lcap1%Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_lcap3%Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü! I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Kemal Gülman, Feryal Gülman'dan boşandıktan sonra ilk kez konuştu ve açtı ağzını, yumdu gözünü!

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Sosyetenin ünlü kadınlarından Feryal Gülman, iki yıl önce eşi Kemal Gülman’a 200 milyonluk boşanma davası açmıştı. Yaklaşık iki yıl süren davada hakim her iki tarafında tazminat talebini reddederek; Gülman çiftini geçtiğimiz ay boşadı.
Boşanmadan sonra ilk kez önceki gün Nişantaşı’nda orta çıkan ünlü iş adamı Kemal Gülman, gazetecilerin ayak üstü sorularını cevapladı. Ünlü iş adamı, eski eşi için adeta açtı ağzını yumdu gözünü. Kemal Gülman, “Çok şükür boşanma davası bitti. Feryal de bir kuruş alamadı, ben kazandım. Ama oğlumuz çok üzüldü çünkü 19 yaşında genç bir delikanlı.
Eskiden Feryal Hanım’ın yüzüne baktığınızda güller saçardı yüzünden, şimdi ise üzgün ve yüzü gülmüyor. Neden çünkü aptallık yaptı. Aslında esas aptallığı ben yaptım ki hislerimle karar verdim. Kadını sevdim ve tüm mal varlığımı kadının üzerine yaptım.
Bizim Bebek’teki yalı şimdi 60 milyon dolar eder ve orayı onun üzerine yaptım. Ve şimdi orayı 52 milyon dolara kiraya vermiş. Benim elimde bir sürü evrak var; o mal da onda kalmayacak. Söylemek istemiyorum ama sonunda gülen gülecektir. Benim adım Kemal Gülman kimseye bir şey kaptırmam ben. Kimsenin de kuruşu bende kalmaz, kimse de benden haksız bir kuruş bile fazla alamaz. Bir şey var hayta “haram oldu mu helal olmaz o para” şuanda Feryal, haram paraya sahip. Ben 60 sene uğraştım bazı şeylere sahip olmak için.
O yalıyı yapmak için 35 sene uğraştım. Yalıyı yaptıktan 15 sene sonra orayı onun üzerine yaptım. Feryal hanım ne yaptı? 35 sene yapmak için uğraştığım o evde beni kapıya koydu. Benim gibi bir adam yeri mi bu tür numaraları. Şimdi Tarabya’da da bir ev tutmuş orada kalıyor. Eskiden o yalıda 8 tane elinden çalışan, hizmetçi vardı ve prensesler gibi oturuyordu. Şimdi tek başına kalmış.

Beni öpücükle yollayan kadın akşam “sana evime girme sana boşanma davası açtım” dedi. Çok aptallık yaptı. Kendimi bir sene affetmeye çalıştım. çünkü hatayı ben yaptım. Bu kadar malı onun üzerine yaptığım için… Ama şimdi kendimi affettim ve işime gücüme bakıyorum. Şimdi yüzüm gülüyor ama Feryal Hanım’ın hiç yüzü gülemiyor, dava bittikten sonra. Feryal şimdi gelmiş 52-55 yaşına, menopozda bir kadın, ne yapacak bu saten sonra. Şimdi sıfırda. Size söylüyorum arkadaşlar sizin paranız olsa menopozda bir kadın mı alırsınız yoksa Ali Ağaoğlu gibi 25 yaşındaki manken gibi birsini mi alırsınız? Ben de işte aynısını yapıyorum ama artık evlenmek yok” diye konuştu.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]