Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_lcap96%Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_lcap1%Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_lcap1%Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_lcap3%Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Kulübü'nün basketboldan sorumlu yönetim kurulu üyesi Mehmet Can Topsakal, Ergin Ataman'ın hem milli takımda hem de Galatasaray'da antrenörlük yapmasını desteklediklerini açıkladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Galatasaray Dergisi'ne açıklamalarda bulunan Topsakal, geçen sezon basketboldaki en önemli sorunlarının ödeme güçlüğü olduğunu kaydederek, " Yaşanan diğer sorunlar da genel olarak bundan kaynaklanıyordu. THY Avrupa Ligi'nde oyuncularımızın ve teknik ekibimizin özverisiyle Top 16'ya kalma başarısı gösterdik ancak yurt içinde hedeflerimizin gerisinde kaldık" değerlendirmesinde bulundu.
Yeni sezon öncesi takımın kabuğunu tamamen değiştirdiklerini anlatan Topsakal, şunları söyledi:

"Geçen sezonki takımın maliyeti 12 milyon dolardı. Bu sene 6 milyon dolar bütçeli bir takım kurduk. Yeni kadromuzun en az geçen sezonki kadar iyi bir takım oluşturacağını düşünüyorum. ULEB Avrupa Kupası ve BSL'de finali oynayıp kazanabilecek bir takım kurduk."

Topsakal, erkek basketbol takımındaki borç sorununun çözümü için çalıştıklarını aktararak, "Gerçekten yüklü bir borç vardı. Biz bu borçların yaklaşık üçte ikisini kapattık. Kalan az miktardaki bölümünü de yapılandırdık ve bu yapılandırmaya uyuyoruz. Toplam 6 milyon dolarlık bir bütçemiz var. Bunun 3,5 milyon doları sponsorumuz Odeabank tarafından doğrudan karşılanacak" ifadelerini kullandı.

"ERGİN ATAMAN'IN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ"
Başantrenör Ergin Ataman'la ahenk için çalıştıklarını belirten Topsakal, "Transferleri birlikte yaptık. Tüm oyuncular onun istediği oyunculardı. Seçimlerine saygı duyduk ve yalnızca transferlerin idari süreçlerini hallettik" şeklinde görüş bildirdi.

Topsakal, Ergin Ataman'ın hem Galatasaray Odeabank'ı hem de A Milli Takım'ı aynı anda çalıştırmasına ilişkin şunları kaydetti:

"Bu aslında polemik bile olmaması gereken bir konuydu. Tartışılması bile saçmaydı. Kulüp olarak bu konuda gerekli açıklamalarımızı yaptık. Ergin hoca milli takımımızın ve Galatasarayımızın antrenörü. Başkalarının ne söylediği bizi ilgilendirmiyor. Hocamızın hem milli takımda hem de Galatasaray'da sonuna kadar arkasındayız."

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]