Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_lcap96%Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_lcap1%Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_lcap1%Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_lcap3%Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Versace’nin davetlisi olarak İtalya’ya eşi Okan Kurt’la giderek defileyi izleyen Demet Akalın, Ekim’deki konseri için beş valiz dolusu eşyayla İstanbul’a döndü. Bayramın üçüncü günü Milano’da yapılan defileyi izleyip kenti gezen çift önceki gün İstanbul’a döndü. Kendilerine eşlik eden arkadaşlarıyla Atatürk Havalimanı’nda objektiflere yansıyan Akalın, neşesi ve kahkahalarıyla çevredekilerin de ilgi odağı oldu. “Bakın Okan kendine beş valiz dolusu eşya almış” diye gülerek, eşi Okan Kurt’a takılan Akalın, her iki parmağındaki pırlanta yüzükleri soran gazetecilere ise “Yok anam onlar yeni değil. Okan Bey’den beş yıldır yüzük konusunda tık yok. Almıyor” yanıtını verdi.
Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. Demet-akalin-sli
Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

DEMET VERSACE’NİN ÖZEL DAVETLİSİ OLMUŞ

Şakayla karışık eşinin sözleri kendisi de gülen Okan Kurt, fotoğraflarını çeken gazetecilere “Bırakın arkadaşlar şimdi yüzüğü” derken, “Arkadaşlar size haberi bu kez ben vereyim. Birlikte Moda Haftası’na gittik. Demet Hanım, Versace’nin özel davetlisiydi. Yakındaki konseri için oradan çok sayıda elbise alıp geldik. Fiyatlar buraya göre orada daha uygun” şeklinde konuştu.
Demet Akalın bayram tatilini, modacı Donatella Versace’nin ilkbahar-yaz defilesini izlemek için gittiği İtalya’da geçirdi. Demet-akalin-sli-2
Foto: Tarkan ABDULLAHOĞLU

Okan Kurt, geçen aylarda bir gece kulübünde dj’lik yaptıktan sonra profesyonel olarak bu işe el atacağı şeklinde çıkan iddialara ise “Dj’liği profesyonel olarak yapmak gibi bir niyetim yok. Arkadaşlar benim bir işim var zaten. Bu benim özel hobim sadece olay bu. Kesinlikle bu işi ticarete dökmem söz konusu değil. Zaten artık gittiğimiz kulüplerde de kabine geçemeyeceğim” diyerek, cevap verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]