Hadise: 'Murat Boz benim canım'
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_lcap96%Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_lcap1%Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_lcap1%Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_lcap3%Hadise: 'Murat Boz benim canım' I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Hadise: 'Murat Boz benim canım'

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Hadise: 'Murat Boz benim canım' Empty Hadise: 'Murat Boz benim canım' Ptsi 7 Ara. - 21:55:38

Yazar : EgzotikForum

-
-

Hadise: 'Murat Boz benim canım' Murat-hadiseeee1_400
Hadise, önceki gün Beylikdüzü Migros AVM'de binlerce hayranıyla bir araya geldi.
EN BÜYÜK HEDİYE İNSANLARIN SEVGİSİ VE SAYGISI

"Sevenlerimizle her yerde bir araya gelemiyoruz. Herkes de konserlere gelemiyor. Aralarında teyzeler, anneler, babalar oluyor. Hepsinden güzel sözler duyunca çok mutlu oluyorum. İnsanların sevgisi ve saygısı kadar güzel bir hediye olamaz bence bir sanatçı için. Bu nedenle çok mutluyum. Allah bozmasın inşallah bu kuyruklar hep böyle uzun olur"
KİLOYA TAKILMAMAK LAZIM

"Her Türk kadını gibi zaman zaman güzel ve fit hissediyorum kendimi. Zaman zaman da farklı olabiliyor. Ancak en önemlisi sağlıklı olmak. Çünkü dünyada o kadar çok şey oluyor ki sadece bir konuya takılmamak lazım. Bizler göz önünde olan insanlarız. Görüntümüz önemlidir ama hayatta daha önemli şeyler var"
ANNEMİN KARŞISINDA ŞARKI SÖYLEMEYE UTANIYORUM

"Annenin karşısında şarkı söylemek çok zor bir şey. Annem ilk sahneye çıktığım dönemlerde bana hazırlanan kıyafetleri ilk gösterdiğim kişiydi. Bana her zaman çok destek oldu. Ama annem beni izlerken bir utangaçlık oluyor. Hem daha iyi olmak istiyorum hem utanıyorum"
Hadise: 'Murat Boz benim canım' Murat-hadise7_400
O SES'TE EGOLARIMIZI KENARA ATIYORUZ

"Murat Boz benim canımdır. Onu çok seviyorum. Sadece o değil, Ebru, Gökhan ve Hakan'la da müthiş bir enerjimiz var. Çok şanslıyız. Birbirine saygı duyan, bir araya gelince sanatçı egolarımızı kenara atan insanlarız. Bu yüzden şanslı hissediyorum kendimi"
Hadise: 'Murat Boz benim canım' Murat-hadise6_400

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]