Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_lcap96%Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_lcap1%Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_lcap1%Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_lcap3%Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

[size=18]Doruk Haybat'ın boğazını sıktığını öne süren Nazlı Hamarat, "Az önce canımı zor kurtardım. Doruk Haybat tarafindan şiddete maruz kaldım. Bunlar sadece elime (yuzumu korumak icin) aldığım darbeler" diyerek bir fotoğraf paylaştı.

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. Nazli-hamarat-elmas1_640

NAZLI HAMARAT : DORUK HAYBAT BOĞAZIMI SIKTI

Nazlı Hamarat'ın dayak iddialarına sevgilisi Doruk Haybat 'yeni single için reklam yapıyor' karşılığını verince ortaya şiddetli kareler çıktı. Nazlı Hamarat, 'bacaklarımın üstüne oturup boğazımı sıktı diyerek iddiasına dayanak olan şiddet fotoğraflarını yayınladı.

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. Nazli-hamarat-mor1_400

Nazlı Hamarat bu fotoğrafı 'kapak olsun" diyerek yayınladı. Altına da Doruk Haybat'a yöneli olarak şunları yazdı;

-"Single icin beni kullanıyor diyene kapak olsun. Benim amacım @dorukhaybat'ın hiç de ailesinin gördüğü gibi biri olmadığını kanıtlamaktı. Boğazım sıkıldı nefessiz kaldım. Kaçmaya çalışırken de çok hırpalandım. Yapan kişi bunları krize girdiği için hatırlamıyor. Ben Emir'e kocama haksızlık etmişim. En azından o 4 sene boyunca senin hiç ahlaksızlık etmedi.

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. Nazli-hamarat-mor2_400

Nazlı Hamarat dayak iddiası için senaryo diyenlere de yukardaki fotoğrafla yanıt verip şunları yazdı;

-"Bunlar bacaklarım. Boğazımı sıkarken üstüme oturduğunda dirsekleriyle yaptı.

DORUK HAYBAT NE DEDİ?

Ben sadece bileklerini tuttum. Kötü bir şey yapmadığımı Allah biliyor. Bir single promosyonu ve mağdur kadın imajını yeniden toparlama operasyonu.

Nazlı Hamarat iki gün önce sevgilisi Doruk Haybat'tan dayak yediği iddiasında bulunmuştu. Sevgilisi 'reklam' yapıyor deyince Nazlı Hamarat bu kez 'dayak' fotoğraflarını instagram hesabından yayınladı. Nazli-hamarat-dor1_400

KAVGANIN SEBEBİ ESKİ SEVGİLİ ÇIKTI

İkili arasında şiddete varan kavganın sebebi de ortaya çıktı. Nazlı Hamarat olayı şöyle anlattı;

"-2 sene boyunca birlikte olduğu eski kızın mesajını gördüm - ki daha önce beraber engellemiştik. Açmış engeli ve telefonuna şifre koymus. O telefonu aldım duvara fırlattım ve eşyalarımı toplamaya başladım. 'Bitti ben gidiyorum' dedim. Emir'in adını duyunca kendinden geçti ve üzerime atladı. 'Emir sana böyle yapıyordu sen bundan anlarsın' dedi.

[/size]

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]