Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_lcap96%Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_lcap1%Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_lcap3%Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Fenerbahçeli futbolcular Caner Erkin ve Uygar Mert'in içinde bulundu araç kaza yaptı.

Fenerbahçeli futbolcu Caner Erkin, Üsküdar’da trafik kazası geçirdi. Erkin, kazadan yara almadan kurtulurken, kazaya karışan diğer aracın sürücüsü hastaneye kaldırıldı.

Kaza, TEM Bağlantı Yolu Üsküdar mevkiinde meydana geldi. Edinilen bilgilere göre, aracıyla Boğaziçi Köprüsü istikametine seyreden Caner Erkin’in kullandığı iddia edilen 34 ABT 88 plakalı lüks otomobil ile aynı istikamette seyreden 34 HT 7408 plakalı araç çarpıştı. Kazada Caner Erkin yara almazken, diğer araç takla atarak ağaçlık alana girdi. Olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri yaralı sürücüye müdahale etti. Hafif yaralanan sürücü hastaneye kaldırıldı. Caner Erkin’in aracı ise çekici yardımıyla kaza alanından kaldırıldı.

Polis kazayla ilgili soruşturma başlattı.

Caner Erkin'in menajerinden açıklama

Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak kaza yapan oyuncuların durumunun iyi olduğunu açıkladı.

İşte Altıparmak'ın yaptığı açıklama;

'Biraz önce Caner Erkin ile konustum, Çok şükür Caner ve Uygarı'ın sağlık durumları gayet iyi. Çok geçmiş olsun.' dedi.

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA!

Fenerbahçe kazayla ilgili resmi sitesinden şu açıklamayı yaptı:

Futbol takımımızın oyuncularından Caner Erkin ve Uygar Mert Zeybek, takımımızın Samandıra Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı idmanın ardından, D-100 Karayolu üzerinde seyir halindeyken, Ünalan Köprüsü civarında bir başka aracın önlerine yaptığı ani bir manevra nedeniyle, maddi hasarlı bir trafik kazası geçirmiştir.

Oyuncularımızın sağlık durumlarında herhangi olumsuzluk yoktur; kazayı yara almadan atlatmışlardır.

Öte yandan, futbolcularımızın bulunduğu aracın takla attığı yönünde çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Her iki oyuncumuza da geçmiş olsun dileklerimizi iletir, kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. Caner-uygar

Uygar'ın ikinci talihsizliği

Talihsiz kaza, genç futbolcu Uygar'ın bu sezon yaşadığı ikinci büyük olay.

Fenerbahçe'nin yıldızlarından Caner Erkin ile genç futbolcu Uygar Mert Zeybek'i taşıyan araç, antrenman sonrasında bir kaza yaptı. Uygar2

Hatırlanacağı üzere Uygar, daha önce de Mehmet Topal'ın aracıyla tesislerden ayrıldığında, nereden geldiği belli olmayan bir mermi çekirdeği, Topal'ın aracının ön camına isabet etmişti.

Olayda Mehmet Topal ve Uygar şans eseri herhangi bir yaralanma yaşamamıştı.
Mehmet Topal 'keşke bana doğru sıkılsa dedim' demişti

Genç takım arkadaşı Uygar Mert Zeybek'le birlikte iken silahlı saldırıya uğrayan Mehmet Topal, karakoldaki ifadesinde çarpıcı sözler sarfetmişti: "Olay anında önce bir gürültü duydum. Silah olduğunu hemen anladım.O an tek düşüncem şu oldu: Keşke bana doğru sıkılsaydı. Ben kurşunu yerdim ama Uygar daha çocuk. Neden böyle bir şey yapıldığını bilmiyorum. Anlamış da değilim. Kimseye ne borcum var ne de herhangi biri ile bir sıkıntım. Alacağım dahi yok.”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]