BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_lcap96%BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_lcap1%BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_lcap1%BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_lcap3%BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Dün 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Yapımını BKM'nin, Yönetmenliğini Kıvanç Baruönü'nün üstlendiği, senaryosu Şebnem Burcuoğlu ve Kıvanç Baruönü'ne ait olan Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşları Serkan Altunorak, Melisa Sözen, Zafer Algöz ve Fatih Artman'la bir araya geldi. Filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü'nün de katıldığı gösterime, Zafer Algöz kızı Ilgın'la birlikte geldi. Filmi birlikte izleyen oyuncular, kahkahalarını eksik etmedi.

BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. Ezgi-mola-salon2_400

"Güler yüzlü bir film olmuş"

Filmi izlemeye kızı Ilgın Algöz'le gelen Zafer Algöz ; Çok sevimli, çok güler yüzlü , zarif bir film olmuş. İnsanlarda seyrettikten sonra güler yüzle çıkmasını sağlayan bir film . Oyuncuları da çok beğendim"
dedi.

BKM Yapımı Kocan Kadar Konuş Diriliş'İn başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım, arkadaşlarıyla bir araya gelerek, Zorlu Center cinemaximum'da filmi izledi. Ezgi-mola-salon1_400

"İnşallah üçüncü de gelir"

Melisa Sözen; "Çok beğendim, ilkini de çok sevmiştim bunu da çok beğendim. Yüzüm gülüyor, neşeli ve mutlu çıktım filmden. Nevra Serezli ve Hümeyra'nın çatışmaları da çok eğlenceliydi. İnşallah üçüncüyü de çekerler" yorumunda bulundu.

"İzlerken çok eğlendim"

Serkan Altunorak ve Fatih Artman da, filmden çok keyif aldıklarını söyledi. Serkan Altunorak, "Arkadaşlarımı bu halde görmek çok eğlenceli, çok keyifli ve eğlenceli bir iş olmuş. İzlerken çok eğlendim" dedi.

Şebnem Burcuoğlu'nun "Kocan Kadar Konuş: Diriliş" isimli romanından uyarlanan ve "Kocan Kadar Konuş" filminin devam niteliği taşıyan filmin konusu; geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden "ne derler korkusuna" meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan'ın hikayesine de aileler gölge eder.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]