Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_lcap96%Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_lcap1%Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_lcap1%Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_lcap3%Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 18.09.2024 Haftalık Burç yorumu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:48:02

» 18.09.2024 Tiyatrolar'da Bu Hafta!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:44:39

» Fenerbahçe Beko yeni transferi resmen açıkladı! Sarı-Lacivertliler Boban Marjanovic’i kadrosuna kattı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:39:17

» Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'ten Fenerbahçe derbisinin hakemi Atilla Karaoğlan'a tepki gösterdi! ''Babamın oğlu da olsa cezasız kalmayacak''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:36:24

» Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Eylül ayı Olağan Divan Kurulu Toplantısı'nda transfer harcamaları ile ilgili açıklama yaptı. Hatipoğlu'nun iddialı sözleri ise dikkatlerden kaçmadı. İ
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:34:39

» Geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve bu sezon da özellikle Osimhen transferiyle büyük ses getiren Galatasaray, forma satışında rekora koşuyor.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:33:55

» Fenerbahçe ile Galatasaray'ın hafta sonunda karşı karşıya geleceği derbi öncesi maç sosyal medyada şimdiden başladı. Sarı-kırmızılılar, Sneijder ve Hagi isimlerinin Legends serisi kapsamında özel tişörtleri satışa sundu. Sneijder'in tanıtım videosunda Fen
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:32:22

» Ali Koç karar değiştirdi! Fenerbahçe Türkiye Kupası'na katılma kararı aldı...
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:31:39

» Fenerbahçe'de İsmail Yüksek sürprizi! İtalyan devlerinin Galatasaray derbisinde gözleri onun üzerinde
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:30:57

» Derbi sonrası Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'ten itiraf! ''Kaybedebilirdik...''
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 18 Eyl. - 22:29:19

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Artvin’in Cerattepe bölgesinde yapılması planlanan madencilik faaliyeti için yapılan protestolar devam ediyor, eylemciler zaman zaman polisle çatışıyor. Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, Cerattepe’de yapılması planlanan madencilik faaliyeti için eylem yapanlara destek verdi. Ancak desteğine tepki yağınca; “Maden çıkarılsın tabii ki ama o yöre halkını kimse rahatsız etmeden yapılsın bu iş” açıklamasını yaptı.
Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. Sahanic2

ŞAHAN GÖKBAKAR DESTEK VERDİ
Gösteriler devam ederken Şahan Gökbakar, “Artvin halkının haklı mücadelesini sonuna kadar destekliyorum!” diyerek sosyal medyadan desteğini duyurdu. Fotoğraf paylaşan Gökbakar; “ ARTVİN halkının HAKLI mücadelesini sonuna kadar destekliyorum! #agaç #orman #artvin asagıya yazılan bazı yorumları Allaha havale ediyorum. Benim kim oldugum, neyi destekledigim cok bellidir. Herkes susarken ben bu devlet asker polisi destekleyen mesajlar yazdım. O nedenle boş laf kalabalığı yapmasın bazıları.maden tabiki çıkarılsın ama o yöre halkını kimse rahatsız etmeden yapılsın bu iş. Lafınızı bilin akıllı konuşun…” notunu düştü.
TEPKİ YAĞDI 
Gökbakar’a takipçilerinden “yanlış yaptığını” anlatan onlarca cevap yağdı. Söz konusu mesajlarda bunun ikinci Gezi dalgası olduğunu, Gezi’de sanatçıların meselenin ağaç olduğunu zannettikleri; sonunda hükümeti indirmek için yapılan bir organizasyon olduğunu görünce pişman oldukları ifade edildi.
Şahan Gökbakar, Artvin'in Cerattepe bölgesinde yapılan eylemlere destek verdi. Sahanic

CEVAP GECİKMEDİ
Tepkiler üzerinne Gökbakar, bir paylaşım daha yaptı ve paylaştığı fotoğrafa şunları yazdı:
Ormanı Ağacı ve o bölgede yaşayan insanları önemsemek vatan hainliği değildir. Fikirleri savunmak şiddete döndüğü anda ben karşısında olurum. Kişi olarak askerinide polisinide her fırsatta kollayan hatırlayan biriyim. Ülkemide sonuna kadar seven bir yapıdayım. Dolayısıyla bu konunun siyasi boyutları beni ilgilendirmiyor. Maden çıkarılsın tabiki. Yöre halkı üzülmeden ve doğaya minimum hasar vererek yapılsın diyoruz. Başka dediğim bişey yok. Bilmem anlatabildim mi??”

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]