Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı.
Egzotik Forumları

Hayatın içinden...

Giriş yap

Şifremi unuttum

1299!! #KnightOnline Açık.PK 1299! DESTEK PRO(UYGUNFİYAT)!!
Bilgi için tıklayın >>> [TIKLAYIN]
Anket

Egzotik Forum'dan MemNun Musunuz?

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_lcap96% Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 96% [ 915 ]
 Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1% Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 7 ]
 Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_lcap1% Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 1% [ 6 ]
 Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_lcap3% Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı. I_vote_rcap 3% [ 24 ]

Toplam Oylar : 952

En son konular

» 37. Erkekler Cumhurbaşkanlığı Kupası'nı Fenerbahçe Beko'yu 83-82 yenen Anadolu Efes kazandı!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:27:35

» Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nin ilk haftasında sahasında Rasta Vechta'yı 103-91 mağlup etti.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:57

» Batshuayi'nin PFDK'ya sevk edilme neden meğer derbide taktığı o şapkaymış!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:26:03

» Galatasaray'ın Rigas Skola maçı kafilesi belli oldu! 2 isim kadroya dahil edilmedi
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:25:21

» Galatasaray'da beklenen performansı veremeyen Jelert ile yollar ayrılıyor!
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:24:50

» Fenerbahçe'de Allan Saint-Maximin krizi! Takım arkadaşları Mourinho'ya şikayet etti
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:23:20

» Toprak Razgatlıoğlu Aragon pistinde yine 2. oldu
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:20:16

» Satrançta dünyanın en genç büyük ustası Yağız Kaan Erdoğmuş'tan bir rekor daha
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:19:46

» Miss Turkey 2024 Güzellik Yarışması’nda Türkiye Güzeli seçilen İdil Bilgen, Bingöl'ün 2 bin 304 nüfuslu Yayladere ilçesine doktor olarak atandı. Ancak Bilgen, 15 gün dolmasına rağmen görevine başlamadı. Bilgen’in nerede olduğu ortaya çıktı.
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:18:05

» Bakımevindeki görüntüler kan dondurmuştu! İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden açıklama: 2 kişi gözaltına alındı
tarafından Yazar : EgzotikForum Çarş. 2 Ekim - 22:14:40

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Lazio maçı öncesi açıklamalar yaptı.

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Yazar : EgzotikForum

-
-

Mustafa Denizli ve Fernando Muslera, Lazio maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Fernando Muslera:

"Kendimi çok iyi hissediyorum ve çok heyecanlıyım. Burası benim büyüdüğüm bir yer. Beş yıl kaldım. Her zaman Roma'ya geliyorum. Roma'ya gelmek benim için her zaman keyifti. Şimdi daha da keyifli olacak."

"Tabii ki tüm takımlarda iyi anlar da olabilir, kötü de olabilir. Her zaman inanmaya devam etmeliyiz."

"Lazio'daki son dönemimde kulüp yöneticileri ve başkanla sürekli görüşmeler halindeydik. Ayrı düşüncelerimiz vardı. Tam o noktada Galatasaray devreye girdi. Ortak bir paydada buluşabileceğimizi fark ettim. Galatasaray'da olmaktan çok mutluyum."

Denizli'nin basın toplantısından satırbaşları şöyle:

Yarın akşam turu geçmek için gereken skorlar her iki takım için de ortada. Galatasaray olarak, bizi bir üst tura taşıyacak skorları elde etmek için, 90 dakika boyunca gücümüzü ve yüreğimizi en aktif şekilde kullanacağız.

Benim görevim takımımın başarıyı kiminle bulacağı değil nasıl bulacağıdır. İlk maçta Chejdou'ya verdiğim görevi eksi olarak değerlendirmemiz mümkün değil. Dünyanın her yerinde duran top çalışmaları yapılıyor ancak ama gollere tam olarak engel olunamıyor.

İlk maçtan sonra net bir şekilde kimse şu takım tur atlar diyemez. Bize goller gerektiğinin bilincindeyiz. Bazı fedakarlıkların ön plana çıkması gerekiyor. Yardımlaşma olarak, risk olarak.

Ben hayatım boyunca hiçbir takıma penaltı çalışması yaptırmadım. Penaltı çalışması yapmadık.

Denizli, "Meslektaşınız Pereira, savunma yaparak Avrupa futboluna damga vurulmaz dedi. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?" sorusuna ise, "Zaman zaman defansif anlayışı kullanabilirsiniz, ama bunu bir felsefe olarak kullanamazsınız. Defans anlayışıyla başarıya giden örnekler var. Inter'in Şampiyonlar Ligi'ni kazanması, Yunanistan'ın şampiyonluğu gibi. Futbolculuğumda gol atmak ve attırmaktan büyük keyif aldım. Bu da benim teknik adamlık kariyerimi yönlendirdi.. Teknik adamlığımda da hep ofansif anlayışı benimsedim. Ben futbolcularıma hücumu aşılamaya çalışırım" diye cevap verdi.

https://www.egzotikforum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]